Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha állásinterjún nem kérdeznek...

Girlll3 kérdése:

Ha állásinterjún nem kérdeznek rólam a leendő kollégák, akkor az azt jelenti, hogy nem vagyok szimpatikus?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Állásinterjún nem beszélgetsz leendő kollégákkal. Ott a leendő főnökök vannak.
2019. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, ez megtörtént. Épp ma, behívta az összes kollégát a főnök és ők is kérdezhettek.
2019. júl. 25. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát, nem tudom milyen állásinterjú lehetett ez, de ha engem ebbe a helyzetbe hoznának, biztos nem mennék oda dolgozni. Már első nap letámadnak.
2019. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is elég hülye ötlet tőlük
2019. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nem azert nem kerdeztek, mert nem erdekled oket hanem mert ok is hulyen ereztek magukat.. vagy testbeszed olvasas a reszedrol ohne?
2019. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jó testbeszéd leolvasásában, de lehet zavarban voltak.
2019. júl. 25. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Állásinterjún tényleg megesik, hogy nem csak azt nézik, hogy alkalmas vagy e a munkára, hanem, hogy a csapattal klappolsz e. Pont tavaly volt egy ilyen interjún (mielőtt a jelenlegi helyemre kerültem és ahol most vagyok már itt is szokott lenni).


Az amúgy úgy néz ki, hogy meghallgatnak a vezető+Manager aztán vagy rögtön interjú után vagy egy másik napon bevisznek az irodába, beültetnek a csapathoz, beszélgetsz velük meg elmutogatják, hogy mi a munka, mi hogy néz ki, mit, hogy kell használni.


Egyrészt Te is látod, hogy egyáltalán szimpi e a munka/emberek, másrészt, amikor elmentél, a főnök leül a csapattal és ők elmondják, hogy okés vagy e.


A főnök fél szemmel figyelget, amíg ott vagy és látja, hogy konkrétan le se xarnak téged, akkor odamegy és szépen elkezdi utasítgatni őket, hogy x mutassa meg Neked ezt vagy y vezessen körbe vagy z mellé ülj és nézd, ahogy dolgozik.


Ha ennek ellenére is látják a vezetők, hogy Te próbálsz nyitni, de ők nem foglalkoznak Veled, nem veszik figyelembe a döntésüket, max megkérdezik, tettél vagy mondtál e valamit, amiért ignoráltak.


Ha konkrétan foglalkoztak is Veled és a vezetőnek meg a Manager-nek szimpi voltál, olyan esetekben nem kapod meg az állást, ha pl azt mondják a beosztottak, hogy;


- A nyelvet, ami kell a munkához töröd, nem lehetett érteni, mit mondtál

- Végig a telefonod nyomkodtad, amíg magyaráztak Neked

- Csak a szabiról meg a lógási lehetőségekről kérdeztél

- Egyszerűen nem vagy alkalmas a munkára, mert azt se tudod hogy kell másolni és beilleszteni

- Sértegetted őket

- És hasonlók


Nem úgy néz ki, hogy az egész bandát berángatják egy külön szobába.


A fentiekből kiindulva szerintem nagyon meg voltak szeppenve.


Azért, ha odavezetnek hozzám egy embert az irodában, gépen elmutogatom, hogy miket csinálunk, körbevezetem az irodában, beszélgetek vele a benti szabályokról, stb, de, ha becibálnak egy interjúztató terembe, hogy kérdezgessek róla, feszültebb leszek.

2019. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1: Èn komolyan nem értem a magadfajta embereket. Miért kell egyből okoskodni, hogy ilyen biztos nincs amit leírt a kérdező? Mert te az ország összes interjúján részt veszel ezért tudsz ilyen pontosan véleményt formálni? Tele a hócipőm már az ilyen mindenbe beleokoskodó, tudatlan emberektől. Ha valamihez nem értesz, nem kell ide írni.
2019. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!