Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondhatok fel?

Hogyan mondhatok fel?

Figyelt kérdés

Június 3-ával léptem be a céghez ahol most dolgozom. Végső elkeseredés volt, diákként dolgoztam itt, úgyhogy itt maradtam, szerettem is. Két hete viszont kezdtem másként látni a dolgot...ez a hely elveszi az életem, hétvégente is dolgozom, nem tudok a családommal lenni, nem tudom elkezdeni a jogosítványt, képzést szeretnék kezdeni. De emellett a munkahely mellett nem tehetem meg. Napok óta sírok, fizikailag is kicsinált, múlt héten az ujjam zúzódott meg, ma a vállam rándult meg. Nem bírom tovább.

Holnap be szeretném adni a felmondásom. Még próbaidő alatt vagyok, határozott idejű a szerződésem.

Megtehetem azt, hogy ha holnap bemegyek és beadom a felmondásom (indoklás nélkül) már nem is kell dolgoznom? Vagy várnom kell..

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 26. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ály ály ály ály ály ály

Egyszerűbben foglmazva azonnali hatállyal felmondhatsz. Nem kell várni semmire.

2019. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1# ott a pont.

Kérdező ugyan azt javasolom mint az 1# gyerünk, holnap mondj fel,tudom milyen érzés ez, nem érdemes tovább húzni az időt én 1 évet így húztam le, hidd el nekem nem éri meg.

2019. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Felmondtam és végre leesett egy hatalmas kő a szívemről!
2019. júl. 27. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sok sikert az új munkahelyedhez :-)
2019. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!