Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha igazgató lennél, mitől...

Ha igazgató lennél, mitől éreznéd megbecsülve magad?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a rám bízott emberekkel megfelelően rendelkezem. Megfelelően alatt értem, hogy emberi módon bánok velük nem kérek lehetetlent. Segítek és a munkájukat érdemben prémiummal jutalmaznám. Nem az anyagiak végett tetszene hanem, hogy akik felett rendelkezem ők megbecsüljenek, hogy jól bánik velük az ember. És ne feledjük el pénzből élünk. Ez egy ideál kép amit elképzelnék de rossz magok mindig vannak amely magok szitálással szórhatók ki! Nálam szigorú követelmény lenne bejutásra. Nem érdekelnek haverok. Nincs ajánlási rendszer. De ez sok mindentől függ milyen területen kellene igazgatónak lennem. Nekem fontos lenne, hogy akikkel dolgozom tiszteljenek de a tiszteletért tenni kell. Nem elég az hogy hello én vagyok az új valaki és szevasz hanem igen itt vagyok de szeretném tudni kik vagytok. Ugye nem mindegy hogy állsz neki az embereknek? Az első megnyilvánulás már rossz szelet hozhat. Nem mindegy hogy egy vihar verte hajón halad a munka vagy egy sima felszínűn békében
2019. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha iskolában akkor úgy hogy tanárok nem félnek kimondani a véleményüket , a gyerekek meg nem félnek tőtel hanem ellehet beszélgetni velük.

Ha egy cégnél lennék igazgató akkor úgy érezném megbevsülve magam ha ott sem félelemmel tekintenének rám hanem a kollegájuknak tekintenek a munkások

2019. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!