Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely váltás után! Ki...

Munkahely váltás után! Ki járt már úgy a volt mh. Mérgező légkörre hónapokig kisértett és hosszú idő kellet a normális élethez ismét!? Stressz és vele járói türelmetlenség és kapkodás jelentkezett!

Figyelt kérdés
Káros szenvedély alkohol fogyasztás növekedés az Éned- - személyiséged felőrölte magyarán Megromlott emberi kapcsolatok kommunikációs zavarok!

#Munkahely!!
2019. júl. 30. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyetem után és közben voltam így.


Káros szenvedélyeknek nem hódolok. Vannak jobb pótcselekvések is. Sportolok, gépezek, főzök. Főleg a sport nagyon jó stresszlevezető.


Introvertáltként pedig sosem kellett azon aggódnom, hogy mi lesz a nem létező emberi kapcsolataimmal 😃


Viszont jaahhh, lassan kéne menni dolgozni, ha nem akarok éhenhalni

2019. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én így jártam, de nem pont így. Nekem befordulás, depresszió-féleség lépett fel, elkezdtem kerülni az embereket, hogy ne adjak rá lehetőséget, hogy megkérdezzék, mi van velem, mert nem akartam, hogy tudják, hogy bár nem bántam meg a felmondást az előző munkahelyen, de jobb sem lett, sőt, anyagilag rosszabbul jártam. Kisebb mértékben egy másfajta szenvedély (evés mint pótcselekvés, de erre korábban is volt hajlamom) is erősödött. Szóval megromlott emberi kapcsolatok, káros szenvedély enyhe növekedése, befordulás, tehát ez nálam is megjelent. Amikor néha rámjött a pánik, hogy jaj, mi lesz velem, akkor nálam is előjött a türelmetlenség, mert szerettem volna elmerülni a gondolataimban, átgondolni, hogy mit jelent nekem ez a váltás, és nem volt türelmem a családomhoz és az ő problémáihoz. Neked lett új munkahelyed és jobb lett maga a munkahely?
2019. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!