Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha a gyakszi...

Belya Ákos kérdése:

Mit csináljak ha a gyakszi helyen az egyik munkatárs állandóan csesztet?

Figyelt kérdés
Ugye most voltam nyári gyakorlaton, és a munka helyemen van egy munkatárs, aki állandóan csesztet, neki semmi nem jó,a fönök asszony, meg a tulaj imád engem, állandóan dicsérnek, amikor ő van full gyomor görcsös vagyok, aznap esténként alig alszok, szerintetek mit tegyek?

2019. aug. 4. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Adsz neki egy gyomrost. Igy lesz beloled ferfi.
2019. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha igaza van hallgass, ha nincs igaza, akkor meg küldd el melegebb éghajlatra! Nem kell ezt túlbonyolítani, nem onnan szándékozol nyugdíjba menni!
2019. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Első lépésként szokj le erről hogy ilyeneket írsz hogy "gyakszi hely". Az ilyenek miatt meg leszel baszcsizvw
2019. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
én nem lennék senki csicskája mint a kérdező, azonnal pofont adnék az ilyennek!
2019. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Baromi jó, hogy verekedést javasoltok neki, aminek akár kirúgás is lehet a vége. Vagy tapasztalat alapján tanácsoltok?
2019. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!