Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozik valaki közületek...

Dolgozik valaki közületek elektromechanikai szerelőlént? Vélemények, fizetés?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem ez a munkakör hivatalos megnevezése, de jelentkeztem egy álláshirdetésre és azt írták könnyen megtanulható a munka. Valakinél esetleg van tapasztalata ilyen téren, illetve nagyjából milyen fizetésre számítsak? Nem multi, nem Pest

2019. aug. 6. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Párom dolgozott ebben a munkakörben, gyakorlatilag villanyszerelő-gépszerelő köztes állapota, tényleg könnyen megtanulható, még én is megértettem, pedig én csak irodáztam annál a cégnél.

Fizetés egy darabig okés volt, ha jól ment a cég jó volt a fizu, ha rosszul akkor rossz. Utóbbi időben rossz volt, szerencsére a munka mellett sikerült diplomáznia úgyhogy elment a cégtől.

Prémium is járt ha jól ment a munka, 120 alapbér+ 120-500ig kapott (+💌💸), csak erre ugye nem lehet tervezni, leginkább télen kapott alacsonyabb bért, amikor meg sok a fűtés.. meg van gyerekünk is,na szóval sose volt biztos fix bére.


Na, mindegy, kis és középvállalkozásokkal nekünk nincs jó tapasztalatunk, de remélem te szerencsével jársz.

2019. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm, ment a zöldkéz :D

Igazából fiatal pályakezdő vagyok szóval nem gond ha nagyon ingadozó a fizetés, azért csak jobb mintha állandó minimálbér lenne. Egyébként nem tervezek egy-két évnél tovább dolgozni ilyen helyen, leginkább gyűjteni akarom a pénzt, így ha átlagban nettó 200 körül lenne a fizetés, vagy legalább alulról súrolná azzal teljesen meg lennék elégedve.

2019. aug. 6. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Minimálbér mindenképp meglesz, a 8 órás 120 azt hiszem, és azon felül zsebpénz ugye ami mindenhol titok.

Nálunk volt még olyan trükk is, nem tudom van e végzettséged, de érdemes megérdeklődni (nem egyből az állásinterjún, de idővel..), hogy nem küldenének-e el ilyen képzésre, pont ugyanez a megnevezése, ha van hivatalosan ilyen szakmád akkor már több fizetést is kapsz.

Mi is ilyen kis vállalkozásnál voltunk, főnök még engem is elküldött, így nőként, kifizette, kitanultam, használni nem használom ugyan, de van egy plusz dolog amit tudok.


No, de erröl jut eszembe, beirod a keresöbe a munkaköröd, ki fogja adni a képzést, ott meg el tudod olvasni mit kell csinálnod pontosan

2019. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Köszi

Érettségim van, illetve infoból szakmai érettségim. Egyre szimpatikusabb a dolog, akkor reménykedek a legjobbakban :D

2019. aug. 6. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!