Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet túlélni hosszútávon...

Hogy lehet túlélni hosszútávon a lélekölő munkát?

Figyelt kérdés

3. Hete vagyok egy régi cégemél de nem tudom meddig bírom. Kiüresedek a harmadik hétre odajutottanhogy reggelente csak nézek magam elé h megint menni kell.

Elegem van. 2 hónapot pihentem de úgyérzem egy év is kevés lenne. Így semmi értelme az életnek a mumkámatse szeretem s szabad időm sincs. Olyan mintha mindennap megkínoznának nembírom nyomasztó. Ezt nem is tudom mások h bírják egy életencsinálni. Ráadásul introveltált vagyok. Nem tudom mi lehetne a megoldás.. 29f



2019. aug. 7. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csakis más munka
2019. aug. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne csináld. Francnak vagy egy olyan helyen ha ennyire szar. Ennyire megéri a pénzét, mert ezekszerint nem. Ilyen alapon keress máris másikat, mást, ha olyat szeretnél tenni amihez több kell, tanulj. Úgyis az örökdiákok idejét éljük. Egyáltalán nem ciki ha 29 évesen még tanulsz.
2019. aug. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En is voltam olyan helyen ahol kiegtem

(Elado a mammutban)(munkatarsak allandoan furtàk egymast mint vmi àllatok a szemétkedés ment mindig)

En folyamatosan kerestem masik melot igy a kövi allasom màr üzletvezetö voltam pörges forgalomduplazas, imadtam.


Amig elado voltam addig elkezdtem azzal szorakozni hogy robor vagyok meg lathatatlan, azaz mindig üveges szemekkel a tavolba neztem, ezt gyakoroltam a vevökön is nem egyszerü de megtudtam csinalni hogy amig a vevövel beszelek tök olyan mintha messzire bambulnék, szünetben kimerten lassan mentem le mozgolepcsön nem nezelödtem jobbra balra csak egyenesen elöre, lent cigiztem mint kb egy kirakatbaba,agyaltan azon is hogy kirakatrendezesnel beallok en is egy foto erejeig szerintem ütös kep lett volna!!,szoval ugyanugy bamulva àlltam, az összes mozgasom csak a cigire korlatozodott, erre kocsibol kiszoltak hogy en olyan szep gyönyörü vagyok, az üzletben is volt vki aki össze akart velem jönni mert hirtelen vmi àlomistennöt làtott bennem :D

Komoly felvettem azt a stylt hogy probaba vagyok vagy robot, szep sima haj, elegans passzos ing, stb es nem letezem nincs életem



Aztan vééégre beindult az elet a masik helyen. Pörges "bulik" a vevökkel, szomszedüzletben a srac elkapta a tolvajom aki nalam lopott mint valami hös utanavetette magat es visszahozta az àrut nekem:),stb millio sztorym lett azota is varnak oda vissza de ugye mert fel is futtattam az üzletet nem kicsit :)

2019. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Válts vagy megőrülsz
2019. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
3. vagyok. En totál meg is örültem. Azt hittem nem élem tul. A robot/kirakatbaba üzemmod, révedés a semmibe, màr a kinok kinjában jött elö. Az agy terméke a meghülyülés kapujaban.
2019. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na az USA-ban ilyenkor mennek be és lőnek halomra mindenkit. Miféle meló, ha szabad tudni? Végül is mindegy, csakis a váltás segít.
2019. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Keresel más munkát. Ha a településeden nincs, akkor meg elköltözöl, akár külföldre.

29 éves vagy, ahogy kinez a mostani nyugdijrendszer, lehet még 40 évig dolgozol. Nem mindegy, hogy hol és mit. Válts, nem éri meg belebetegedni. Ha kell tanulj ki valamit munka mellett, egyáltalán nem késő.

2019. aug. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyira "bírom", hogy mindenki ilyen begyepesedett, hogy minden embernek 40 évig be kell álnia egy sorba... Pf. Nem leszek népszerű a véleményemmel, de ha van, akin "élősködhetsz", akkor tedd meg. Amennyiben nincs senki olyan, akkor próbálj vállalkozni. Igen, idő- és energiaigényes, de megéri hosszútávon. Jelenleg én is egy projekten dolgozom.
2019. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy évig bírtam, és váltottam. Csak így lehet.
2019. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan munkàval nem voltam még így, vagyis helyesbítek, voltam, de azt 3 nap után ott is hagytam. Iskolàval voltam így, 4 évig, és úgy éreztem, hogy az életem ràmegy arra a szarra, és elpocsèkolom és tönkreteszem magam, a megbolondulàs szélén álltam. Mióta végeztem boldogabb ember vagyok, ebből kiindulva tudom, hogy van ehhez hasonló nyomasztó munkahely is. Egy megoldás van: Ott kell hagyni, a mentális egèszsèged sokkal többet ér a pènznèl!
2019. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!