Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen stàdiumban nevezhető...

Milyen stàdiumban nevezhető az ha màr egy munkàs kiég a mókuskeréktől?

Figyelt kérdés
Mik azok a jelek amikor màr lépni kell? Meddig lehet elviselni a nyomàst? Milyen opciók vannak a kiégésnek megoldásàra? Elmesélnétek egy pàr sztorit, hogy nàlatok mi,és hogyan vàltotta ki ezt? És, hogy oldottàtok meg?

2019. aug. 7. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapvető helyesírási stádiumban nevezhető.
2019. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy bárhol, bármit dolgoztam, mindig megtaláltam benne a szépet. Középiskolai, egyetemi éveim alatt az éjszakai vagonrakás, hétvégi sírköves, vagy kőműves melletti meló is, ha másra nem, arra jó volt, hogy gyönyörű izomzatot varázsolt nekem.

Egyetlen egyszer éreztem úgy, hogy most már tényleg elég, mert szétrúgok mindent, amikor olyan helyen dogoztam, hogy a vezér fingani sem tudott nélkülem. Valami 4 év után tudtam csak kivenni a szabadságomat, és elmenni a családdal nyaralni. De alig hogy odaértünk, az ebédlőben telefonhoz hívtak. (Akkor mg messze nem volt mobil.) A vezér valami soha nem létezett közműtérképet keresett rajtam, mert hogy az neki MOST kell. Na, akkor eldurrant az agyam,, és megkérdeztem, nem vagyunk-e rokonok, mert nagyon hasonlít az apám fa5zára. Azt hittem, amikor visszaérek, a munkakönyvem már a portán fog várni, de semmi ilyen nem történt. Évekkel később nekem kellett felmondanom.

2019. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm történeted :)
2019. aug. 7. 19:36
 4/4 szegeagi válasza:

Szia, a kiégésnek 3 fázisa van.

1. Kimerültség, de még magas fordulaton végzett munka.

2. Csökkenő teljesítmény, harag.

3. Elszigetelődés, kiüresedés.


Lehet kísérő tünet, a depresszió , pánikbetegség.

Én váltottam munkahelyet, és teljes életmódot váltottam, de meg lehet ezt előzni váltás nélkül is.

Önismereti munka, életmódváltás, munkahelyi környezet váltás sokat segít.

2019. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!