Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy állnátok a szervezkedő...

Ti hogy állnátok a szervezkedős, túlzottan kedves kollégához? Esetleg volt már hasonlóval dolgotok? Hogyan viszonyultatok hozzá?

Figyelt kérdés

Minden hétfőn saját pénzből hoz csokit mindenkinek, hogy jól induljon a hét, péntekenként ugyanígy tesz, hogy megünnepeljék a hétnek a végét.


Ezekről rendszeresen küld levelet mindenkinek és mindenkinek küld üzenetet is.


Készít Facebook csoportot, ahova feltölti az általa szervezett dolgokat (pl kirándulás Esztergomba, Csapatépítő buli xy helyen, benti karácsonyi meg húsvéti játékok, közös pizzázás bent, stb), illetve külön küld mindenkinek üzenetet.


Egy kicsit erőszakos a szervezéseknél, hogy mindenki reagáljon, mindenki szavazzon, mindenki időben jelezzen erről vagy arról, meg néha türelmetlen, azonnali választ vár és lobbanékony (bár nagyon fel tudja kapni a vizet, de nem sokkal rá látszik, hogy elmúlt nála).


Kapkod, mindent gyorsan le akar tudni, nem igazán pepecselne egy dolgon napokon át, viszont nagyon jó végkimenetelű minden, amit megszervez.


A munkát megcsinálja, szorgalmas, de egy kicsit gyengébben teljesít.



2019. aug. 8. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sírba tenne egy ilyen kolléga. Valószínűleg rövid úton kirúgnának, mert naponta lenne vele összemorgás, még ha próbálnék az ellenkezőjére törekedni, akkor is. Egyszerűen nekem ne hozzon/adjon senki semmit, ha nem vagyunk olyan viszonyban. Márpedig egy túl pozitív emberrel egész biztosan nem lennék, nehezen viselem őket. Nem bántom, csak elkerülöm az ilyenek társaságát, mert nem érzem jól magam a közelükben. Viszont ha nem hagyják, hogy elkerüljem őket, na akkor kezdődnek a bajok. Azt nehezen viselem, ha valaki rám kényszeríti a társaságát. És én is elég lobbanékony, meg nyers modorú vagyok, ha felbosszantanak.
2019. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jézusom, borzalmasan idegesítő lehet egy ilyen kolléga.
2019. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kikészülnék tőle, az ilyen ember a "sok" kategória. Próbálnám kerülni. A kollégáim nem a szeretteim, hogy velük akarnám még a szabadidőmet is tölteni, meg ajándékokat kigondolni nekik, nem értem az ilyen embereket..
2019. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!