Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen negatív sok ember?

Miért ilyen negatív sok ember?

Figyelt kérdés

Folyton azt tapasztalom hogy sok ember nagyon negatív.


Pl.- Mindig panaszkodnak

- Nem tetszik nekik az a zene ami a rádióban megy pedig a legtöbb embert feldobja a jó zene.

- Ha felhozunk egy témát akkor mindig negatívan reagálnak.

- Felesleges dolgokkal foglalkoznak mint politikai, környezetszennyezés, dohányzás, ivás károssága, felesleges pótcselekvések.

- Ha megkérdezem hogy szeretnek valamit akkor tuti hogy azzal jönnek az felesleges pénzkiadás és jobbra is lehetne fordítani.

- Mindig magukban kuporognak és olvasnak, nem is akarnak szocializálódni.

- Nem járnak a céges bulikra ahol mindig jó a hangulat és olyanok vagyunk mint egy nagy család.


Ezeknek az embereknek semmi sem jó.

Pedig nem látják hogy milyen színes az élet és mennyi vidám mosolygós ember van tele élettel.


Mi lehet a bajuk ezeknek az embereknek amiért csak gubbasztanak mint egy sebzett gazella?


Még csokival meg bonbonnal is megkínáljuk őket minden héten, mert ez szokás a cégnél.

Megünnepeljük a születésnapokat is, de ők sosem, inkább szabadságot vesznek ki és egyedül ünnepelnek.


Nagyon nagyon maguknak valóak. Lehet hogy ki kellene őket rúgatni hogy ne rontsák a hangulatunkat?

Sokkal könnyebb pozítívan gondolkodni és az univerzum meg a karma is meghálálja.


Szerintem ez az egyetlen út.



2019. aug. 9. 16:16
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
98%

“Felesleges dolgokkal foglalkoznak mint politikai, környezetszennyezés, dohányzás, ivás károssága, felesleges pótcselekvések.”

Azert az kicsit tulzas, hogy felesleges..

2019. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
93%
Lehet nem kéne ilyen negatívan viszonyulni azokhoz akiknek a viselkedését negatívnak véled, hanem elfogadni hogy nem vagyunk egyformák, eltérőek az igényeink és nincs egyetlen út. Akik mások mint te is lehetnek ugyanolyan értékesek, élhetnek ugyanolyan tartamas és boldog életet csak másképpen.
2019. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 TR75 ***** válasza:
89%
Persze, rúgasd ki őket. Valóban nincs más megoldás.
2019. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
97%

Pl.- Mindig panaszkodnak

Ha van miért, akkor hadd tegyék.


- Nem tetszik nekik az a zene ami a rádióban megy pedig a legtöbb embert feldobja a jó zene.

Akinek másmilyen az ízlése, az már nem is ember, hát persze.


- Ha felhozunk egy témát akkor mindig negatívan reagálnak.

Más a véleményük.


- Felesleges dolgokkal foglalkoznak mint politikai, környezetszennyezés, dohányzás, ivás károssága, felesleges pótcselekvések.

Ezek tényleg felesleges ezekkel foglalkozni, szegényedjen el az ország, és éljen mindenki csak 50 évig, mocsokban, minden betegséggel.


- Ha megkérdezem hogy szeretnek valamit akkor tuti hogy azzal jönnek az felesleges pénzkiadás és jobbra is lehetne fordítani.

Nem dobják ki a pénzüket minden vacakra.


- Mindig magukban kuporognak és olvasnak, nem is akarnak szocializálódni.

Miért akarnának? Most is csak szidod őket.


- Nem járnak a céges bulikra ahol mindig jó a hangulat és olyanok vagyunk mint egy nagy család.

Ő dolguk, én azért elmennék.


-Ezeknek az embereknek semmi sem jó.

Neked meg minden jó.


-Pedig nem látják hogy milyen színes az élet és mennyi vidám mosolygós ember van tele élettel. Vedd már le a rózsaszín szemüveget!


-Még csokival meg bonbonnal is megkínáljuk őket minden héten, mert ez szokás a cégnél.

Egészségetekre.


-Megünnepeljük a születésnapokat is, de ők sosem, inkább szabadságot vesznek ki és egyedül ünnepelnek.

Vagy a családjukkal... De á nem, a munkatársak sokkal fontosabbak.


-Nagyon nagyon maguknak valóak. Lehet hogy ki kellene őket rúgatni hogy ne rontsák a hangulatunkat?

Persze, foszd meg őket a munkájuktól, hogy mindenki boldog legyen.

2019. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
86%
Hozzáteszem, ez a gondolatmenet hogy egyetlen út van és aki nem azt járja az negatív és el kéne távolítani a közegből, engem a legrosszabb diktatúrák fanatikus eszméire emlékeztet, nem pozitív dolgokra szeretetre, jó karmára meg ilyenekre. Tehát innen egy lépésre van az, hogy én heteroszexuális vagyok ha te nem akkor el kell távolítani, nekem ez a vallásom ha neked nem akkor költözz máshová, nekem ilyen a bőröm színe ha neked nem akkor nem vagy ember.
2019. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
64%
Mert az élet szxr!
2019. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy troll vagy egy komplett agyhalott. Fogadjunk, hogy ezek a maguknak valók csinálják meg az érdemi munkát, amíg ti bájologtok. Ezért tart itt ez az ország, mert tele van ilyen semmirekellő herékkel, akik az egyedüli normális munkerőt is kirugatnák csupán amiatt, hogy ne rontsa a herék hangulatát :hányás:
2019. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt is csak a negatív hozzáállás a módi.

Gondolom pont azokat érintette ez akik szintén ilyen negatívan állnak a világhoz.

Barátságtalanok és elhidegültek mindenkivel szemben.


Más válaszokat vártam, már bánom hogy feltettem a kérdést.

2019. aug. 9. 19:20
 9/60 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
14%
Sajnos ilyen a magyar nemzet. Ha mi lennénk a leggazdagabb, legtisztább, legjobb politikával, legszebb környezettel, legkedvezőbb gazdasággal rendelkező ország, a nép AKKOR IS találna valamit, amin negatívkodhat. Van viszonyítási alapom, több is, nem a levegőbe beszélek. Remélem, minél hamarabb megszűnik az ország és a nemzet létezni.
2019. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

Ugye, látom van aki érti mire gondolok.


Jobb lenne egy olyan országban élni ahol mindenki pozitív és nem húzzák le az embert az olyan emberek akiket említettem fentebb.

2019. aug. 9. 23:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!