Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Filmet szeretnék rendezni, de...

Erikadeseny kérdése:

Filmet szeretnék rendezni, de hol találok egy szőke hajú kék szemű szinésznőt, illetve egy sötétbarna/fekete hajú szinészt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
azt majd a producered elintézi
2019. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez nehéz keresés lesz...
2019. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem komolyabb feltételek is hiányoznak ott a filmkészítéshez, ha már a színészeket is itt a gyakorin keresed.
2019. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Komoly filmkészítő lehetsz ha már itt elakadsz 😂
2019. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

A Disney óta tudjuk, hogy sokszor nem muszáj követni az eredeti konstrukciót.


A kis hableány is lehet vörös helyett néger, és Zordon sörénye is lehet világos.



Romántikus filmre készülsz?

Forgatókönyvet\könyvváltozatot megkaphatom privatban? Érdekelne.

2019. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer írtam egy forgatókönyvet, amit el is kezdtünk leforgatni, mondjuk ott két gyerek volt a főszereplő és könnyebb dolgunk volt. Jó buli volt, kár, hogy nem értünk a végére, mert a gyerekek családi okok miatt nem tudtàk folytatni a szereplést, pedig még ruhàkat is vettünk nekik, meg ételt.(Nagyon szegény gyerekek voltak).
2019. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyilván ez egy gyermeki próbálkozás, ha itt kérdezősködsz. Szóval bátran ismerősök közt keresgélhetsz. Nyári szünet van, unja magát mindenki... még segítenek is majd valóságosabbá tenni a helyzeteket, szóval készülj fel, rengeteg kompromisszumot kell kötnöd.
2019. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok.


Én is csak biztatni tudlak arra, hogy kérd meg az ismerőseid. Ha a cselekmény egy pontja (fordulat v csavar) miatt fontos az, hogy szőke kék szemű legyen, akkor arra még mindig ott a paróka, kontlencse lehetősége...


Nekem egy volt osztálytársam forgatott 4 vagy 5 egész estés filmet, mindegyik filmjében ugyanazok a "színészek" játszanak.

Ő faluban lakik, ami mellett további 3 kisebb falu van. Nosza, fogta a 16-26 éves fiatalokat, hogy akarnak-e forgatni vele és szerepelni. Szépen lassan kialakult a kör, egy jelmeztervező is hozzájuk állt, a polgármestertől egy csomó épülethez kaptak kulcsot, a falubeliek is mindig vittek nekik ebédet, innivalót stb, mert tetszett nekik a fiatalok vállalkozása.


És kérdező, úgy képzeld el, hogy ahhoz képest hogy szeirintem még amatőr filmnek számít, a srác 3. kész filmjét levetítették a szomszéd város régi mozijában is.

A legújabb filmjéhez már 1-2 valódi, hivatásos színészt is sikerült leszervezniük.


Én is elmentem megnézni a leadott filmjét, de csak mert az egyik akciójelenet a szüleim korábbi ingatlanjában, telkén játszódik :D


Szóval ha ki akarod magad próbálni, ne félj kicsiben kezdeni, ha kreatív és ügyes vagy, akkor majd szépen kialakul :)

2019. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ó ne!


Én azért akadtam el mert gyerek szinészek kellenének.


(Nem engedi a gépem hogy egybeírjam)

2019. aug. 10. 20:12
 10/15 A kérdező kommentje:

Amúgy ez az első film amit rendezni fogok, ezt is saját pénzből.

Másrészt pedig azért mert ali igmerek gyermek szinészes filmeket, azért is ilyet gondoltam.

2019. aug. 10. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!