Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyen lehet...

Aprilia07 kérdése:

Milyen munkahelyen lehet elhelyezkedni levelező munkarendű főiskola mellett?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyet szeretnék, ahol van lehetőségem heti 3-4 napot dolgozni. Érdekelne GLS, stb. futárszolgálat vagy Lidl, de nem tudom, hogy ott mennyire rugalmas a beosztás. Mc Donalds nem érdekel, ott már voltam és nem szeretnék visszamenni, más gyorsétterem viszont nincs a közelünkben.

2019. aug. 11. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Levelező egyetem/főiskola munkarendje mellett havi 2 fél napod esik ki, nem heti 1-2.
2019. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
Levelezőre jártam 2011-től az Óbudai Egyetemre. Havi 1-szer kedd-szerda-csütörtök-ön kellett menni. Máshol heti 1 nap, megint máshol hetente péntek délután plusz szombat. Ez összeegyeztethető lesz az elképzeléseddel.
2019. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden intézménynél, sőt, akár képzésenként is változó lehet a levelező munkarend! Engem felvettek olyan levelező képzésre, ahol havonta egy hét volt az oktatás... nem tudtam vállalni, ilyen munkarendet egyetlen munkáltató sem tud biztosítani, nem is értem, hogy gondolta ezt az iskola...


Kérdező, nem tudok érdemben javasolni, a felsoroltak jók lehetnek, de kalkulálj a vizsgaidőszakkal is!

2019. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!