Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen kollégával?

Figyelt kérdés
A fejemre nőtt. Az elején még kedves volt velem (és legtöbbször most is az), de párszor olyan beszolasokat ereszt meg felém, hogy nem győzik pislogni. Múltkor például álltam és ingerülten odakiabalta nekem ilyen parancsolgatos hangnemben, H menjek én is csinálni valamit (amire tippet is adott). Vagy amikor nap végén gyülekeztünk és kicsit megloktem poénból azt amin támaszkodott (de előbb O lökte meg felem) azt mondta, H vigyázzák mert beepit a falba. Akkor is csak pislogtam, hogy ne akarjon már megverni. Hirtelen nem is tudtam mit mondani. Aztán egyszer csak a semmiből olyan bunkon válaszol nekem, 2 perc múlva meg odajön, H Mizu haver. Mikor először csinált ilyet akkor rászoltam, de mostanában nem mertem, mert azt hittem biztos félreértés és csak haverkodasbol mondd ilyeneket. De ez már szerintem elég bunkóság és ezek után azért elég vicces mikor jopofizik. Valami ötlet?
2019. aug. 11. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs az elirasokert, ahibajavito a telomon szaraxik
2019. aug. 11. 18:15
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kifogást még nem hallottam az igénytelen fogalmazásra. Engedelmeddel elmentem a többi közé. Köszi!
2019. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ja igen, a telefon hibája, persze...


Mondjuk, ha félsz tőle ne cukkold, kezdetnek ez jó lépés

2019. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy vegyen visszább. Az ilyen amúgy nem haver, csak szimulálja. Az is jellemző lehet, hogy feltesz neked személyes kérdéseket, látszatra jó indulatú érdeklődésből, közben csak fogást és pletykálnivalót próbál találni rajtad.
2019. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, tuti skizo, volt már ilyennel dolgom... Az élet majd elintézi.
2019. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!