Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti honnan tudtátok egészen...

Girlll3 kérdése:

Ti honnan tudtátok egészen pontosan milyen munka tenne boldoggá és mivel akartok foglalkozni hosszútávon?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Ez a baj.
2019. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a mai napig nem tudom.


Ne kelljen megszakadni benne és minél többet fizessen és ha lehet már holnap kezdhessek ott.

2019. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elkèpzeltem magam egy-egy szakmàban. Az első választásnàl tévedtem, meggyűlöltem azt a szakmàt. Aztán kipróbáltam magam olyasmiben amiben soha nem gondolkoztam, és megtetszett. Most ezt fogom tanulni. De amit jelenleg dolgozok azt is ki akartam próbálni mindig, szóval szeretem. :D
2019. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A programozás kétszer jött. Először 9 éve és nem tudom, honnan.

Másodszor 1 éve és sugallatként.


Nagyon-nagyon tetszik egyelőre, de hogy napi 8 órában, 1 cégnél milyen lesz...majd kiderül. Lehet, hogy imádni fogom, de az is elképzelhető, hogy mégse fog tetszeni.

2019. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meteorológus szívesen lennék, viszont sok a kétely bennem hogy el tudnám végezni az egyetemet, ami 5 év, kemény fizikával meg matekkal, és hogyha elhelyezkednék a szakmába, nem e veszne el a varázsa.
2019. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtam. Illetve ami az álommelóm volt (igazából még mindig az), abból rohadtul nem lehetne megélni, úgyhogy nem feccöltem több millát abba, hogy elvégezzek egy haszontalan egyetemet.

A mostani munkámba véletlenül csöppentem, de nagyon szeretem. Nagy bánatom, hogy ha komolyan akarnám csinálni, ahhoz olyan diploma kéne, aminek a megszerzése számomra egyenlő a lehetetlennel.

2019. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ideje tudtam meg. Ki kell próbálni hozzá munkahelyeket, én például voltam gyárban, pékségben, és rájöttem hogy rohadtul szellemi munka kell.


Most pénzügyi cégnél vagyok tanácsadó.

De ez is csak pár évig, amíg felépítem magam egy kicsit pénzügyileg, befektetek, passzív jövedelmet hozok létre, stb. Utána pedig írni szeretnék, ez a nagy vágyam. :)

De sose tudnék csak egy dolog mellett letelepedni, az írás viszont olyan folytonos lehetne.

Ahogy látom, inkább a pénzügy, értékesítés, üzletkötés lesz az én területem az életemben hosszútávon.

2019. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindigis az volt a lényeg h másokat boldoggá tehessek. Ehhez meg is jelent a legjobb lehetőség 1.5 éve. :)
2019. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!