Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érheti az embert megaláztatás,...

Érheti az embert megaláztatás, ha rendesen végzi a munkáját?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Bármikor leszaszhatnak más hülyesége miatt, akár teljesen igazságtalanul is. Tudnék mesélni.

2019. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán.


Ha valaki meg akar találni akkor megtalál, én is kaptam már meg, hogy sosem megyek ki cigiszünetre és csak dolgozom. Azt persze nézte az illető, hogy 10-15-60 perccel hamarabb elmentem, miközben k óránként 15-20 percet elcigiztek, közben ebédszünet, bolt.

2019. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg akkor.
2019. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyar munkahelyen ez szinte alap dolognak számít. Örülj, ha veled nem történt még.
2019. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos Magyarországon ez a jellemző, sok helyen.

Velem is megesett már.

Nem sokat számít, ha kidolgozod a beledet, ha ugráltatnak, mint a cirkuszi majmot,és Te megteszed, ha becsületes, szorgos vagy: bármikor rád húzhatják a vizes lepedőt.

Biztos hallottad már ezt a mondást: Mindig azt a lovat ütik, amelyik húz.

Néha úgy veszem észre, hogy aki xarik a munkába, nagyhangú, illetve legfőképp ügyesen tud nyalizni, az többet ér.

2019. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor érhet megalàztatàs, ha becsületesen végzed a munkàdat.

Büfében dolgoztam, még 10 emberrel, ebből 3 a főnököm volt. Csúcsforgalom volt, megàllàs nélkül csináltam 2 ember munkàjàt, és hátra küldtek nekem egy sràcot segíteni, aki kijelentette, hogy ő nem fog a kezem alá dolgozni, mert neki nincs kedve és kiment cigizni 20 percre.

A párom ezt làtva, elkapta a srácot és megfenyegette, hogy ha nem segít nekem megrugdossa, ezután a srác meg elment reklamàlni a főnöknek, hogy mi ketten mit képzelünk. A főnök azt mondta nekem és a pàromnak, hogy neki mindhármunk munkája tökéletes, és az egész balhèról Én tehetek. Azt, hogy miért azt nem indokolta. Végül hozzátette, hogy itt pénz forog kockàn, szóval dolgozzunk. A "segèdem" visszaült mögém semmit nem csinálni, a többiekkel pedig dolgoztunk, mint az ökrök. És még fizut is ugyanannyit kaptunk. :)

2019. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen!

Ha a főnököd épp rosszkedvű vagy csak "motiválni akar", más balhéját is rád húzza, olyankor ha tisztázni akarod a helyzetet, hogy meddig tart a te jogköröd, akkor egyből csak "mentegetőzöl". Így van ez a takarítótól kezdve a felsővezetésig. Alig várom hogy emigráljak innen...

2019. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!