Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekkora az ideális fizetésnöve...

Camorri kérdése:

Mekkora az ideális fizetésnövekedés két állás között? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy imformatikai céget akarsz alapítani, és korábbi munkahelyedről megismerkedtél egy emberrel (továbbiakban "ismerős") jól jönne egy lehetséges ügyféllel (külföldi) való kommunikáláshoz, akinek az anyanyelvét nem tudod, de az ismerős szintén anyanyelvi szinten beszéli.

Az ismerős webprogramozó, de most egy másik munkakört (EDI) kellene betöltenie. A jelenlegi fizetésével tisztában vagyok.


Mennyivel kéne többet ajánljak, hogy normális fizetése legyen, elfogadja az állast és ne is kerüljön sokba, mivel az illetőnek csupán 1 évnyi programozói tapasztalata van.



2019. aug. 12. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Más területen dolgozom ugyan (mérnöki), de én eddig kétszer váltottam munkahelyet, mindkétszer ~50%-os növekedésért.
2019. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!