Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mentőápoló munka igazi...

A mentőápoló munka igazi mocskos munka?

Figyelt kérdés
Úgy értem nekik kell takarítani a vért/fekáliát/vizeletet/hányást? Nekik is szagolniuk kell a hajléktalanokat meg a ki tudja miféle szerzeteket?
2019. aug. 12. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Amennyiben a mentőgépjármű és a használt eszközök a fent említett anyagokkal szennyeződnek, igen.

Mivel a mentőhívások jelentős része teljesen feleslegesen abból áll, hogy csövesekhez kell menni, igen, szagolni kell.

2019. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Erről egy barátom tudna mesélni.

Rövid válasz, igen.

2019. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Azért a mentőápolókat sem kell félteni, az utcánkban elütöttek egy embert, mentőt hívtam, kiértek, kiszálltak a mentőből és rágyújtottak, majd mondták ha elszívták akkor megnézik a sérültet. Közben meg az ember hörgött, ömlött a vér a szájából és a fejéből. Igen, ez tényleg megtörtént, 2017 nyarán.
2019. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

#3:

Hát mi ezt nem vesszük be. Kicsit túlzás a sztori. 😄

2019. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyet en is lattam pedig.


Ember fekszik a jardan teljesen eszmeletlen, es felette àllva diskuràlnak. Semmi szivhang nezes pupillak vagy akarmi hogy leguggolnanak hozza. Teljes nyugalombam beszelgetnek. Gondolom en a beazonositasa adminisztracio vegett.

2019. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Nem reszegen aludt. Eszméletlen volt.
2019. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4: Akkor neked szerencséd van, hogy nem találkoztál még tapló mentőssel. Minden tiszteletem azoké a mentősöké akik tiszteletesen végzik a munkájukat, de köztük is vannak fekete bárányok. Mi is hívtunk már szórakozóhely elé egy mentőt mert egyik ismerősünk nagyon rosszul lett. Nem ivott meg nem is drogozott (előtte nem sokkal értünk oda), cukorbetegség miatt lett rosszul mert leesett a cukra és nem sikerült semmivel helyreállítani. Mentősök kijöttek, ott feküdt egy padon, intettünk, hogy jöjjenek oda, erre csak kioktattak minket arról, hogy nem kéne hagyni, hogy egy drogos k**va legyen, nemsokára "kijózanodik" aztán annyi, és elmentek minden segítségnyújtás nélkül. Utána meg kellett várnunk egyik ismerősünket, hogy odaérjen és elvigye a csajt a kórházba.


Hírekben sem egyszer lehetett arról hallani, hogy patkány módon bántak a mentősök az emberekkel, úgyhogy én el tudom képzelni, hogy igaz amit a 3-as írt.

2019. aug. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Le kell takarítaniuk a vért az eszközökről, ami 5 perc alatt elvégezhető. Ha bevizel vagy bekakál a beteg a nadrágjába, akkor a mentősök azt ott hagyják, nem takarítják. A mentőkocsi takarítása belülről az attól függ, hogy ha az állomáson van erre kihelyezett takarító, akkor az megcsinálja.

De egyébként ha egy 100 kilós beteget kell lehozniuk a 7. emeletről hordággyal, akkor a mentőtiszt viszi le, persze a sofőrrel.

2019. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as! A tiszt cipel a gépkocsivezetővel? És a mentőápoló addig mit csinál? Tisztek nem igen szoktak cipekedni...
2019. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Upsz.... Most látom, hogy mentőtisztet írtam véletlen.

Természetes a mentőápoló és a gépkocsivezető cipeli a beteget.

Bocsi.

2019. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!