Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha jelentkeztem egy olyan...

Ha jelentkeztem egy olyan munkára, ahova az volt írva, hogy elsősorban 25 év alattiak jelentkezését várják, akkor lehetséges, hogy mikor betöltöm a 25öt, utána lapátra tesznek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de lehet, hogy az adókedvezmény miatt inkább pályakezdőket keresnek, vagy pedig félnek attól, hogy lelépsz pl. szülni, ha nő vagy. Arra mindenképpen számíthatsz, hogy éjjel-nappal dolgozni fogsz kb., a fiatalokat még lehet nyúzni, mert nincs viszonyítási alapjuk, hogy mi normális egy cégnél és mi nem elfogadható feltétel; nekik nem kell annyi pénzt sem adni, megalkuvóbbak, szerényebbek, még akkor is, ha egyébként jóképességű emberekről van szó.
2019. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifejezetten azért keresik a 25 év alattiakat, hogy kedvezményeket kapjanak utánuk, és ez a betöltött 25. évtől megszűnik, van rá esély hogy csak addig kell a munkaerő. Hiszen szabadon lehet őket cserélgetni, mindig lesz új 25 év alatti aki a távozó 25 éveseket váltja.


Az "elsősorban" azonban nem kizárólagosságot jelent, csak előnyt.

2019. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérdezte a csaj,hogy regisztrálva vagyok-e a münkaügyiben. Szóval ez ilyen munkaügyis meló lesz az tuti..
2019. aug. 13. 11:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer jelentkeztem villamos mérnöknek, az interjú végén kérdezték mikor tudnám pótolni az elmaradt papírokat..

Annyit vágok, hogy az ellenállás az áram erősség és a Volt(?!) Valami 3szogben jól néz ki, és onnan számolható egyik a másik kettőből...

:D

2019. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem munkaügyis meló, azért kérdezte, mert a tartósan munkanélküli, pályakezdő munkanélküli alkalmazásakor kapnak kedvezményt a munkáltatók, de ahhoz regisztráltnak kell lenni, hogy bizonyítani lehessen.
2019. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdezte, mert támogatást vehet fel utánad. Viszont ez csak 25 éves korig lehet. Ha nem vagy 25, és mondják hogy akkor jelentkezz be, mert felveszik utánad ami jár, akkor nagy eséllyel lapátra is tesznek, mikor 25 leszel.
2019. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!