Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez nagyon ciki? Sok munkahely.

Ez nagyon ciki? Sok munkahely.

Figyelt kérdés

Közalkalmazottként fogok elhelyezkedni.Középkorú nő vagyok. Vinnem kell az eddigi összes munkahelyemről a papírokat. Ajánlották, meg mert ez a legpraktikusabb, kikértem az OEP-től. Halom papírt kaptam. Azért sok mert a munkahelyeken kívül fel van tüntetve a munkanélküli segély, a GYES, külön ebből mennyi volt a munkaviszony,még az is amikor a TB-m magam fizettem, és hát a munkahelyek. Fiatalon nem voltam eléggé megfontolt, volt ahonnét hamar eljöttem, olyan is, hogy megszűnt két hónap után. Illetve ami nem kellene, olyan szakterületen dolgoztam az utolsó 10 évben, hogy igen sűrűn változott a fejem felett a munkáltató. Igazából az utolsó 10 évem 3 munkahelyen töltöttem, ugyanabban a munkakörben. Viszont 16-szor változott a fejem felett a munkáltató, (alvállalkozók).Csak adták a papírokat ezek a kilépők, ill a belépők aztán marad minden ahogy eddig.

Tehát igen szép nagy lista amit be kell adnom. Nagyon ciki? (Szerintem az!)


2019. aug. 13. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Én inkább elemző vagyok, mint érzelmi alapon döntsek, ezért ilyen tanácsot tudok adni: megpróbálod, s csak nyerhetsz vele. Mit számít hogy ciki e vagy sem?


Másrészt, nem tudhatod hogy ez másnak is ciki e. Csak hagyd ezeket és csináld, bízz magadban.

2019. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem ciki szerintem. Már nem jellemző az hogy az emberek az első munkahelyükről mennek nyugdíjba. Van lehetőség váltani és ki is használják ezt. Az gázabb ha mindenhonnan kirugnak mert alkalmatlan vagy bármilyen munka elvégzésére. Ne aggódj és sok sikert
2019. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Kit érdekel ciki-e? Nem 12 éves vagy már, hogy minden ciki legyen.

Sok sikert!

2019. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyeseknek az, de azok az idősebbek inkább. Azt tanácsolom, légy önmagad, és legyen mindenre válaszod, légy magabiztos. Ne azt lássák rajtad, hogy egy semmitevő lista, életképtelen ember vagy, aki nem tud meglenni egy munkahelyen sokáig (mert lehet ezt gondolják elsőre), hanem bizonyítsd be az ellenkezőjét! Amúgy sem szép dolog tőlük ennyire előre elkönyvelni úgy, hogy még csak nem is láttak.
2019. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem könyvelték el. Még majd ezután az orvosi papírok után kell beadnom. Amúgy idősebb vagyok. Azért 7 oldalt gondolom kevesen adnak be. Azért kicsit "gáz" de túl fogom élni. Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!