Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzban hamis adatok,...

Önéletrajzban hamis adatok, kiderül?

Figyelt kérdés

Ha meghosszabítgatom a korábbi munkahelyeimen töltött időt a CV-ben az kiderül?

Csak az utolsó munkahelyről lesz adata, mert az onnani kilépő papírokat elkéri, vagy mindenre rálát akkor is, ha nincs meg az egeszsegugyi kiskonyv


2019. aug. 15. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiderül, inkább ne csináld.
2019. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg van egy kiskönyved /rózsaszín ha jól emlékszem/ amibe a bejelentett munkahelyeid fel vannak jegyezve tól-ig dátummal.
2019. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt neveztem egeszsegugyi kiskonyvnek. Nekem abból van már 2 valahogy. Csak az alapján látják a korábbi helyeket. Nem olyan komoly pozíció,csak nem akarom,hogy azt higgyék onnan is gyorsan meglépek.
2019. aug. 15. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:
*? Mi alapján látják a korábbi munkaviszonyok idejét?
2019. aug. 15. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát fel is hívhatják az előző helyeidet, csak utánad kérdezni. Ott bemondják, hogy látják dolgoztál ott 2 évet, ők meg mondják, hogy csak felet.
2019. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NAV-nál nem látszik? Vagy mindenki csak a saját adatait tudja megnézni? Magyarorszag.hu-n keresztül néztem meg a korábbi munkahelyeimet, és hogy be voltam-e jelentve.
2019. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 ugyanerre vagyok kíváncsi
2019. aug. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!