Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha főnök lennél te vizsgáztatn...

Ha főnök lennél te vizsgáztatnád azzal az új dolgozókat, hogy ki tud dolgozni a legjobb munkaerővel, aki ordítozós és kötekedős?

Figyelt kérdés
Azt vizsgálva, kinek jobb a stressz tűrő képessége.

2019. aug. 16. 09:19
 1/9 A kérdező kommentje:
jav: ki hogy tud dolgozni
2019. aug. 16. 09:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkaltato lennék nem toleralnek orditozast és kotekedest senkitől. A munkahely nem rabszolgaság, hogy stresszben keljen létezni, akinel meg ez a probatetel, az primitív. Bizonyitson az. újonc teljesítmenyevel és igyekezetevel ne pedig azzal, hogy mennyi szart tud elviselni egy random hülyétől.
2019. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha főnök lennék, nem lenne kötekedő és ordítozós alkalmazottam. Ha valami miatt mégis, semmiképpen nem nevezném őt a legjobb munkaerőnek.
2019. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Az ordítozós, kötekedős kolléga rég ki lenne rúgva.

Kivéve a Balázska bt.-nél.

2019. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

több csapatban voltam már vezető szerepben, jelenleg is irányítok csapatokat és tagja vagyok több csapatnak is


a stresszt oldani kell és nem fokozni, persze van aki stressz helyzetben jobban teljesít, de sokaknál inkább csak megnöveli a hiba lehetőségét


én nem tesztelek hülyeségekkel, inkább csak motiválom azokat akikkel együtt kell dolgozzak

2019. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó beosztott voltam (dicsekvés nélkül mondom, az egyik legjobb), de a kiabálást és az ok nélküli stresszelést nem tűrtem el... Ez azoknak az embereknek a jellemzője, akiknek nincs elég intelligenciájuk a normális probléma felismeréshez és a megoldáshoz... Az ilyenek nem fogadják el, ha látod, hogy hogyan lehetne valamit jobban vagy hatékonyabban csinálni, mert az nem az ő ötletük... Úgyhogy... Csak értetlenül bámult, amikor a legjobbak sorban mondtak fel... Remélem, hogy azóta csődbe ment. Én meg azt csinálom végre, amit szeretnék.


Neked meg akkor tanácsolom csak ezt a módszert, ha a próbaidő alatt már el akarod űzni az értelmesebb jelentkezőidet.

Az emberek nem ahhoz a munkahelyhez ragaszkodnak, ahol stresszt kell elviselni, hanem ahol megbecsülik a munkájukat és az ötleteiket...

(ha netán újat mondtam, sűrgősen változtass a céged belső humán stratégiáján vagy keress fel egy erre specializálódott szakembert, ha nem akarsz csődbe menni!)

2019. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha olyasfajta főnök lennék, mint amikről itt szó szokott esni, akkor azt csinálnám, mint a többi hozzám hasonló főnök: csak a számokat nézném. Ha minden ződbe' van, pont lesz*rnám, hogy jött ki az eredmény, oldják meg a helóták, ahogy tudják, ha pedig nem jönnek az eredmények, sorban rúgnám ki őket és felvennék a helyükre mást.

De nem ilyen főnök lennék, sőt, főnök sem akarok lenni.

2019. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen Te most miről is beszélsz? Semmi értelme a kérdésednek.


Ha azt akarod tudni, hogy terhelném-e az újoncot azzal, hogy cápák közé dobom, akkor a válasz nem, mivel az első kiabálás után repülnének az illetékesek a francba. Alattam nem dolgozhat olyan, aki szándékosan stresszes helyzetbe hozza a másikat, vagy épp megalázza. Az agresszió semmire nem megoldás két értelmes ember között, sokkal többet ér ha kulturáltan elmagyarázod, hogy mit csinált rosszul a másik, vagy mivel nem értesz egyet. Csak így tanulhat a hibáiból.

2019. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közmunkában dolgozva a főnökasszony az ilyenfajta kötözködőseket részesítette előnyben, és nevezte ki csapatvezetőnek.
2019. aug. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!