Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? Elég nagy a baj.

Figyelt kérdés
Felmomdott egy kollégám és engem neveztek ki a helyére 80 ember főnökének. Nem épp a leg intelligensebb emberekről van szó mint kiderült sajnos de kedvesen, nyitottan a legjobb szándékkal fordultam feléjük. De ők mindenféle hazugságot terjesztenek rólam, hogy semmibe veszem, lenézem, nem becsülöm őket meg a munkájukat. Csúnyán beszélek velük, nem is köszönök nekik, nem vagyok hajlandó velük kommunikálni. Pár nap után ott tartunk, hogy petíciót írtak ellenem, hogy vegyék vissza a régi főnöküket és bepanaszoltak a főnökömnél. Mint kiderült a volt kollégám aki elmegy uszitja őket a háttérben, mert nem kedvelt engem. De őt nem kirúgták, ő mondott fel valamiért, nem miattam, nem is dolgoztunk együtt, semmi közöm a dologhoz. Teljesen ki vagyok már a helyzettől, annyira igazságtalan az egész. A főnököm engem kér számon és nem tudom megvédeni magam sok ember hazugságával szemben. Nem követtem el semmit. Ráadásul sok éve már 40 másik embert is irányítok és velük minden szuperül megy, sosem volt konfliktus nagyon szeretnek a beosztottaim. Mondjuk az egy intelligens társaság. Pont ezért is neveztek ki erre a feladatra is. Lesz majd egy megbeszélés velük, meg a főnökömmel. Rettegek ott mi lesz. Vízbefojtanak vagy lenyilaznak? :( nem tudom mit kéne csinálnom :( Megalázó és igazságtalan ez az egész. :(
2019. aug. 17. 14:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem megy kedvesen, akkor törd be őket. Te vagy a főnök, ne hagyd, hogy pampogjon neked a sok nyomorult. Te megpróbáltál jól hozzáállni, most akkor legyél velük kemény, szivasd meg őket mindenért, majd rájönnek, hogy nem jó széllel szemben hugyozni.
2019. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az első válaszolóval.
2019. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Igen. De nekem is van egy főnököm és neki panaszkodnak már azért is amit el sem követtem. Mi lesz ha tényleg lesz tényleg adok okot. Én kapok ki :(

A farok csóválj a kutyát.

2019. aug. 17. 14:11
 4/29 anonim ***** válasza:
8%
Csúnyán beszélsz, nem köszönsz, nem kommunikálsz. Így biztos megszeretnek. Szuper főnök vagy 😁
2019. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

#3


De könyörgöm, most is bepanaszolnak. Akkor nem mindegy. Ha a sarkadra állsz akkor legalább látják, hogy nem lehet téged elnyomni. A munkahely olyan, mint az állatvilág. Ha érzik rajtad hogy gyenge vagy, felfalnak. Tehát nincs mit veszítened.

2019. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha a főnököd kicsit is utánajárt a dolognak, rájöhetett, hogy nincs valóságalapja a panaszuknak. Mostmár elkezdheted szívatni őket, az abból fakadó nyavalygásukra nagyobb valószínűséggel legyint majd a főni. :D Állj bosszút, ahogy már írták, de ne önérzetből, hanem praktikusság miatt.
2019. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

4. Szövegértelmezéseddel komoly gondok vannak! Amit leírtál annak az ellenkezője igaz! Pont ez a probléma!

Nem vagyok bosszúálló típus és nem szoktam hozzá az ilyen primitív közeghez. Megszoktam az értelmes embereket magam körül akikkel mindent meg lehet beszelni. Ezekkel semmit, mert csak azt keresik mibe köthetnek bele. A főnökömnek ugyan azt mondják sokan én meg az ellemkezőjét úgy hogy tegyen igazságot? Nem tudom bebizonyítani hogy hazudnak.

2019. aug. 17. 14:23
 8/29 A kérdező kommentje:
A megoldás az lenne ha kirúgnam a 2-3 hangadót utána lecsillapodnának a kedélyek és lehetne normalisan dolgozni.
2019. aug. 17. 14:24
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mi tart vissza? Már leírtuk vagy a sarkadra llsz, vagy belebuksz. Ez így működik. A főnököd úgyis észreveszi majd, hogy neked van igazad.
2019. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én tartanék egy beszédet,amiben elmondanám hogy a helyzet a következő.Én korrekt vagyok mindenkivel,ugyanezt várom el vissza is.Ez egy munkahely,a gördülékeny munka érdekében hagyjuk a mocskolódásokat,hazugságokat,mindenki koncentráljon a munkára ezek helyett.Én is ezt teszem.
2019. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!