Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is ismertek ilyen embereket?

Ti is ismertek ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja hallgatni a saját zenéjét fül/fejhallgatón keresztül, kivéve az a bizonyos ember, aki telefonról vagy Bluetooth hangfalról bömbölteti a zenéjét, nehogy a többiek tudjanak foglalkozni a sajátjukkal.
2019. aug. 21. 05:09
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ezt általában tizenéves csicska gyerekek csinálják. Én idegenekre is rászólok, hogy lehet kikapcsolni/lehalkítani. A fizikai erőfölényt felmérve ki is szokták kapcsolni.
2019. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen embert. És általában addig hallgat egy számot ismételve, hogy én konkrétan megutálom azt a zenét és többé nem bírom meghallgatni.
2019. aug. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem magadban kell puffogni, szólni kell.

Azért csinálják, mert mindenki csak néz szemlesütve ahelyett, hogy fennhangon legorombítanák az illetőt.

2019. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Buszmegállóban és buszon is ezt csinálja sok tizenéves.
2019. aug. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én már bluetooth jammer vásárlásán is gondolkoztam, csak az a baj, hogy drágább mint egy hangszóró.
2019. aug. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy népcsoportra kiemelten jellemző ez.
2019. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csak az a népcsoport. Sokkal gyakoribb ez annál.
2019. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szólhatsz ám ezeknek, akkor neki állnak visszaugatni, és nem kapcsolják ki. Ilyenkor mit csinálsz?


Én is szoktam szólni ha valaki abszolút neveletlen és zavar mindenkit, utána meg rám néz mindenki úgy, mintha elmebeteg lennék, holott őket is ugyanúgy zavarta.

Az emberek gyökerek.

2019. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szólhatsz ám ezeknek, akkor neki állnak visszaugatni, és nem kapcsolják ki. Ilyenkor mit csinálsz?"


Akkor adok valamelyiknek egy sallert, de nekem mint 198 centis 106 kilós MMA-snak nem nagyon szoktak visszaugatni.

2019. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, gorilla bácsi. És mit tegyen egy átlagember, aki nem egy hegytől és egy nimfától született? Értem én, hogy muszáj volt menőzni, de nyilván nem a te esetedről szólt a kérdésem.
2019. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!