Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betanitott gyàri munkàról...

Betanitott gyàri munkàról amikor feladnak egy hirdetést miért nem képesek odairni hogy melyik cégröl van szó?

Figyelt kérdés
Mert most talàltam egyet amire akarok jelentkezni de azt se tudom melyik céghez jelentkezek. Lehet oda ahova mar 5-ször nem vett fel a kis 20 éves hr-es kislàny. Mar az a gond sok helyen probalkoztam a kornyeken.

2019. aug. 21. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Miért számít ez bármilyen szempontból is?
2019. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért hogy ne olyan helyekre jelentkezzek ahova màr többször nem vettek fel vagy ha igen akkor szar volt nagyon. Mi a fszert kell titkolni hogy melyik cég az? Mindegyik ezt csinalja.
2019. aug. 21. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Flehívod,és megkérdezed telefonon.
2019. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahova nem írják oda, hogy melyik cég ott általában munkaerőkölcsönző cégről van szó, nem akarják, hogy őket megkerülve jelentkezz az állásra. Ha rajtuk keresztül jelentkezel ők lesznek a munkáltatód, nem a cég. Amelyik cég közvetlenül hirdet ott mindíg lehet tudni, hogy kik ők.
2019. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!