Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha direkt nem...

Mit tegyek, ha direkt nem segít nekem a kolléganőm, sőt hátráltat, mióta beszóltam neki?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, egy éve kerültem ide. Van egy idős, 50 fölötti nő a munkahelyen, aki bunkó, lekezelő, borzasztó negatív nőszemély, mindenki utálja, még a vezetők is, de sokat tud, mivel ő a fővegyész, így megtűrik itt. Eddig nem volt velem baja, ha kértem valamit megcsinálta, vagy segített, ami azért jött jól, mert másoknak ezt nem tette meg, így ha kellett valami, én kértem és megkaptuk. Viszont múltkor nem bírtam megállni, hogy ne szóljak be neki. Egyik kolléganőmmel, aki 40 körüli, és halk szavú, félénk, soha nem áll ki magáért, nézegettünk egy régi mintha darabot, és mondta nekem, hogy régen sokkal szebb volt (annál, mint amit most mi csináltunk). Meghallotta ezt az az öreg nő is, és puszta rosszindulatból és megalázásból mondta neki, hogy régen te is szebb voltál. Mindenki füle hallatára. Ő meg nem szólt vissza, csak meghúzta magát, viszont én meg nem tudtam szó nélkül tűrni, hogy megalázza mások előtt, pont azt, aki nem szól vissza, és mondtam neki, hogy te meg még régen se voltál szép. Na azóta nem beszél velem, de az még hagyján, nem is hiányzik, de a munkában se segít. Ami az ő feladata lenne megcsinálni nekünk, direkt nem teszi, vagy rosszat ad oda. Szóltam a főnöknek, azt mondta beszél vele, mert tudja milyen, de nem történt változás. Mit lehet tenni ilyenkor?


L/23


2019. aug. 24. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nos, ő lehetséges, hogy csak ártatlan viccnek szánta a csipkelődést, neked viszont durván parasztnak sikerült lenned vele, mostmár edd meg amit kifőztél, mert valszeg az esetleges bocsánatkérésedet is le fogja tojni. Ez van, törődj bele. Mostmár tudod, hogy nem jó megoldás, ha gyerekesen visszafeleselünk.
2019. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy nagyon jó példa arra, miért nem kell beleszólni mások dolgába. Ha a kolléganőd nem tudja megvédeni magát, az az ő baja, majd idővel megtanulja, vagy nem. Nem a te dolgot megmenteni, mert így meg főleg nem fog soha kiállni magáért.
2019. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted hogy megvédted! Az első két kommentelővel ne törődj.


Nem értem, hogy miért baj ha nem megy a munka, hisz ha számon kérnek titeket, akkor tudjátok említeni a bunkó nőt, hogy ő hátráltat titeket.

2019. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én viszaszólás helyett csak megkérdeztem volna:

Neked mi bajod magaddal, hogy rajta töltöd ki? Nem vagy elégedett az életeddel?

2019. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!