Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha újságírói egyetemi diplomáv...

Ha újságírói egyetemi diplomával rendelkező újságíró lennél, és a szerkesztőd, aki elbírálja-szerkeszti a cikkeidet, érettségivel rendelkező ember lenne, te mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés

Érettségije van, idegen nyelveket nem beszél, újságírást nem tanult.


De neki kell átküldened az anyagaidat, ő belenyúlhat, húzhat, átírathat, vagyis ő szerkeszt, és ilyen értelemben feljebbvalód.



2019. aug. 24. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem dolgoznék kormánypárti hazugsággyárnál.
2019. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Most ez az új sztorivonal? Kimerült az alapítványi iskolás sztorikészlet a nyolc általánost végzett alkoholista iskolaigazgatóval? Jön az újságírói végzettség nélküli szerkesztő? Nem túl élénk a fantáziád.
2019. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

- nem kormánypárti lap!


- #2-es, a szemétkedést be lehet fejezni, most írtam ki ezt a kérdést ebben a topicban először, és minden szavam igaz! Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, akkor hanyagold ezt a kérdést!

2019. aug. 24. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoznék neki. Nyilván ez nekem sem tetszene.
2019. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

# 4 igen, először én is ezt gondoltam!


Utána arra gondoltam, vajon nem nagyképűség-e tőlem, hogy ezt gondolom a helyzetről, tehát valami értelmiségi gőg, magamat hibáztattam.


Természetesen nem nézem le a csupán érettségivel rendelkező embereket. Kérdés, hogy mennyire tudnak felkészült, hiteles és produktív szakemberek lenni egy ilyen intellektuális, értelmiségi, szellemi munkakörben, mint a szerkesztői.

2019. aug. 24. 15:30
 6/11 nemaRendőrség ***** válasza:
48%

Régen szakmát tanultak az emberek, érettségi is bővel elég volt sokmindenhez, majd beletanult.

Gondolom nem veled együtt kezde, már csinálja pár éve, és mivel van munkád nem is rosszul.

2019. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Tudod róla, hogy nem beszél idegennyelven, a végzettségét, milyen iskolát nem végzett, de azt nem, hogy mennyire alkalmas a feladat betöltésére? :D Szerintem ez kamu, de ha nem, miért nem nézed meg a saját lapod színvonalát, hogy eldöntsd, jól dolgozik-e az illető lol
2019. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7, ezért írtam a 2. válaszként, hogy ez olyan, mint az alapítványi iskolás.
2019. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 7 látszik, hogy lövésed sincs erről a szakmáról.


A lap színvonalából nem megítélhető egy szerkesztő munkája, aki egy fogaskerék, egy szerkesztő a sok közül, a cikkeket nem ő írja!

2019. aug. 24. 16:48
 10/11 anonim ***** válasza:
6%

Ez a büfé-ruhatár szakos léhűtő szidja az érettségivel rendelkező léhűtőt tipikus esete.


Egyébként ahhoz a szeméthez, amit ti újságírásnak manapság neveztek nem kell 8 általánosnál több.

2019. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!