Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Telekomos diákmunkáról van...

Telekomos diákmunkáról van valakinek itt tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ahol én élek ott a Telekomhoz diákmunkára call-centeres illetve adatrögzítői pozícióra veszik fel az embereket.

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?



2019. aug. 27. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Szerintem sokkal jobb, mint egy gyorsétteremben dolgozni, de nem lett a hivatásom.
2019. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szegeden elsz? En is call centerbe diakmunkaztam es szerettem. Monoton, unalmas, de nyugis. Kinek mi jon be, ha szereted a porgest, aktiv vagy, akkor nem sokaig fogod huzni.
2019. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok idegesítő ügyfél van? Számítógépes rendszert nehéz megtanulni?
2019. aug. 27. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A sok idegesito ugyfel garantalt. A rendszeruket nem ismerem.
2019. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt a panaszkezelőn dolgoztam, adminisztráció jellegű is volt, de nekem nem kellett ügyfelekkel kommunikálnom. Vagyis...

Diákoknak volt egy közös email címe, arról küldtük a sablon leveleket (pl. rendezze a számláját fizetési határidőig, volt több is, de már nem emlékszem), saját nevünkkel aláírva. Nekünk az ügyfelek nem tudtak válaszolni, kb mint az automata email esetén. Ezenkívül allokálni kellett a panaszokat aszerint, hogy milyen jellegűek (pl. számla, előfizetés, migráció, stb.) ezek pedig így átkerültek az állandósokhoz. :) Na ők kapták a fejükre a szart az ügyfelektől. Az ügyfelek adatait kellett felvinni adatbázisba, kikeresni, stb. Oracle volt náluk.

2019. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendszert nem nehéz kiismerni. Nekem inkább hálásak voltak az ügyfelek, kevés idióta volt. De cserébe az az egy-kettő fullba tolta a kretént, és elcseszte a napomat.
2019. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Budapesten csinálom az adatrögzítést és én nagyon szeretem! Nagyon szeretem a munkatársaimat is.

Az elején még nagyon monoton volt, mert fokozatosan tanítottak be, és akkor még csak 1 vagy 2 féle feladatot csináltam. 3 hónap után vagyok most, már sok féle kompetenciát megtanultam, így változatosabb :)

2019. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!