Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meglehet csinálni azt hogy...

Meglehet csinálni azt hogy szabadnapot veszek ki hogy a barátnőmmel legyek? 1 napot? Próba idő alatt?

Figyelt kérdés
Mind ketten dolgozunk és mind kettőnknek 1. Munka helye . Ő pont szabad . A főnök úgy laza de nem tudom hogy illik
2019. aug. 27. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem fog elengedni.
2019. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Mennyi ideje vagy próbaidőn? 2 hete, vagy már 2 hónapja? A barátnőddel egy helyen dolgoztok?

Egyébként nálunk nagyon lazák ilyen téren, simán adnak szabadságot. Mi lenne ha azt mondanád hogy pl szemész orvoshoz vagy fülmosásra vagy ilyesmire kell menned, akkor lehet jobban elengednének. Vagy van valami kötött programod, csak még a felvételkor elfelejtetted mondani.

2019. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz munka időbe is elengedne szóval nálunk is laza. De 1 hónapja vagyok itt edig szeretem. De akkor is még nincs véleményük rólam. És ritkán látom a barátnőm. Ha azt mondanám hogy szóba festés véget pénteken szabadot kérek? Vagy mondjam az igazat?
2019. aug. 27. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Próbaidő alatt biztos nem.
2019. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az igazat, mármint hogy csak a barátnőddel akarsz találkozni, ne mondjad, az túl "semmiség".


Vagy mondd az orvost, de valami olyat ami nem 5 perc, pl reggeli vérvétel, hanem szemész vagy ilyesmi.


A szobafestés jó, esetleg úgy hogy munkások mennek hozzátok (nem tudom egyedül laksz-e) és felügyelned kell őket, beengedni ilyesmi. Vagy akkor megy a vízszerelő bekötni a vìzet a fürdőben mert valami gond volt.


A lényeg hogy ne egy délután is elvégezhető ötperces dolog legyen.


Egyébként barátnőddel szombat-vasárnap nem tudsz találkozni hogy a péntek kell?

2019. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajna dolgozik
2019. aug. 27. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
1-1 szabadnapot kaphatsz attól még, hogy új vagy.
2019. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan cégtől azonnal kilépnék, ahol próbaidő alatt nem engednek el egy nap szabadságra...
2019. aug. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

+1, én se dolgoznék olyan tirpák helyen, ahol nem adnak 1 nap szabit, vagy minimum hazudoznom kell és magyarázkodni, hogy kapjak.


Nálunk simán adnak, annyit kérnek, hogy előző nap estig szólj legkésőbb.

2019. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!