Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a felettesem 20 évvel...

Ha a felettesem 20 évvel idősebb és bepróbálkozott nálam, akkor száz százalék, hogy szexuális ragadozóról beszélünk?

Figyelt kérdés

Nem akarom romantikus felhőbe bújtatni a dolgot, de ismerem pár negyvenes és ötvenes élettörténetét, és azt tapasztaltam, hogy a legtöbbjük életében van valami "fekete folt" - viszony vagy hazugság vagy érzelmi bántalmazás, esetleg fizikai bántalmazás. Sok közülük nagyon rendes volt velem, és ki nem néztem volna belőlük, hogy miket tettek másokkal.

Visszatérve a kérdésemre, nem fontolgatom, hogy összejöjjek vele, de nyilván másképpen kezelek egy kapuzárási pánikkal küzdő középkorú embert, mint egy szexuális ragadozót. Néha azt látom rajta, hogy levetkőztet a szemével és szereti a vaskos humort, néha viszont a szemembe se mer nézni és csak halkan motyogja, hogy milyen csinos vagyok. Amikor egyszer meglátott egy férfival, a köszönésen kívül levegőnek nézett az irodában, és megjegyzéseket tett rám, amikor viszont megtudta, hogy nincs senkim, visszatért a régi poénkodós, bizalmaskodó humora.

Teljesen megingott a saját magamról gondolt emberismerő képességem, és félek, hogy nem tudok megkülönböztetni egy hihetetlenül manipulatív embert egy szerencsétlen "udvarlótól" (kb. ezt a két végletet látom benne)


2019. aug. 30. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Szexuális "ragadozó" az gyerekekre utazik :D
2019. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha rád kényszerítené magát ilyen-olyan módon akkor volna az. Én itt a fickót sajnálom a sztoriban egy kicsit.
2019. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát, a lánya lehetnék és úgy tudom, fiatalabb női is voltak :D


Viszont azt nem értem, hogy ha sok fiatal nőnél próbálkozik, akkor miért nem szólt hozzám hetekig, amikor azt hitte, hogy barátom van (vagy ha szólt, max a "libidómra" tett passzív-agresszív megjegyzéseket)

2019. aug. 30. 12:36
 4/11 alletta ***** válasza:
63%

1-es a gyerekekre gerjedőket pedofilnak hívják.


kérdező: inkább szánalomra méltónak, mint szexuális ragadozónak tűnik. lehet, hogy gátlásos, és csak ha kettesben vagytok akkor mer pár percig "nagyfiúskodni". a bizalmaskodó humort kérd ki magadnak!

2019. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mások előtt is szokott "nagyfiúskodni" és nem én vagyok az első, akivel ezt csinálja. Meg ismerem is és hallom róla a sztorikat, és nem csak arról van szó, hogy nagy a szája, de amúgy egy szórakozóhelyen csak ül a kis italával, hanem tényleg tud inni meg bulizni.


Ezért is ez a dilemmám, hogy ő vagy nagyon gátlásos egy "nagyfiús" maszkkal vagy pedig hihetlenül számító és ez a "gátlásos rendessrác" maszkja a kamu.

2019. aug. 30. 12:48
 6/11 Ramos ökle ***** válasza:

Nem igazán értem, ha nem akarsz tőle semmit, akkor mit számít, h ragadozó, vagy csak muffhiányos?

Mi ezt innen nem tudjuk, neked pedig valószínűleg komolyabb ismeretség kellene, h tudj mondani valamit.

Ha izgalmasnak gondolod, h ezt megtudd, akkor haverkodj vele. Persze ez veszélyes lehet.

Ha viszont nincs igazán tétje, akkor hagyd békén.

2019. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak annyi tétje van, hogy napi szinten találkozunk és lényegében ki vagyok neki szolgáltatva. Ha ragadozó, akkor muszáj lesz állást váltanom, ha nem, akkor megpróbálom a helyén kezelni a dolgot. A tétje "csak" az állásom. Amikor "békén hagytam", akkor viszont kerülgettük egymást és még egymásra se mertünk nézni. És nem egy, hanem több héten át. Így nem lehet dolgozni.

Illetve magánemberként számomra ez egy fontos lecke.

2019. aug. 30. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Nők...

Bepróbálkozott, mert a friss hús mindig jobb, nem kell ezt túlbonyolítani

2019. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viselkedtem a férfiról adott leíráshoz hasonlóan, egy igencsak gátlásos és komplexusos ember voltam, és sértődöttségből tettem, nem számításból vagy ilyesmi. Ha manipulálna, azt vennéd észre, hogy bűntudatod van olyasmiért, amit valójában nem követtél el ellene.
2019. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Igazából az most mindegy, hogy szexuális ragadozó-e a korkülönbség miatt, de mivel a felettesed, könnyen kihasználhatja a magasabb pozícióját, ez rettentő etikátlan, és ez etikátlan és elfogadhatatlan lenne akkor is, ha ő 30 és te meg 40 éves lennél.

A felettesed, nem szabadna ilyet csinálnia.

2019. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!