Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha pályakezdőként...

Mit tegyek, ha pályakezdőként minden munkahelyen azért utasítják el a jelentkezésem, mert másoknak több szakmai tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék szakmai tapasztalatot szerezni, de így sehol sem tudom elkezdeni. Szakmám van, több OKJ-s tanfolyamot is végeztem.

2019. aug. 30. 15:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

En kamuztam hogy van. Elado-üzletvezetökent kezdtem.

(Nem is ertettem minek ahhoz gyakorlat hogy köszönsz megkerdezed mit segithetsz es beütöd a penztarba)

Megduplaztam az àtlagbevetelt is (csak azzal h figyeltem a figyasztoi igenyeket es berendeltem)

2019. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Alacsony berigennyel vagy gyakornokoskodassal tudsz legegyszerubben tapasztalatot szerezni. Nem irtad hogy pontosan milyen munkakorokrol van szo de altalaban mindenbol szoktak keresni palyakezdot. Mondj egy 15-20% al alacsonyabb berigenyt mint a munkakornel megszokott es felvesznek. Gyakornoknak is sok helyen el lehet menni. Szeretik a cegek az ingyen es extra alacsonyan dolgozo munkavallalokat. Aztan par honap mulva mehetsz tovabb gyakorlattal.
2019. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nem merem bekamuzni, mert biztos kiderülne. Csak így lehetetlen munkát találni.
2019. aug. 30. 15:14
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Fejtsd ki. Miert derülne ki?
2019. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#2 Az állásra való jelentkezésemet is elutasítják,odáig el sem jutok, hogy megkérdezzék mekkora lenne a bérigényem, pedig pályakezdőként egyelőre 80-90 ezerrel is beérném.
2019. aug. 30. 15:16
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen :) az is jo megoldas amit az elozo hozzaszolo irt :) kamuzd be. Ha kontaktot kernek akinel leellenorizhetik akkor egy ismerosod szamat add meg aki fel van keszitve a dologra. Vagy vegyel egy 500huf os sim kartyat es anbak a szamat add meg. A kamuzasnak annyi hatranya van hogy nagyon alapos sztori kell hozza mert ha belekerdeznek mar bukik a dolog. De ketseg kivul jol mukodik.
2019. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4%

A legtutibb, amit mondhatsz:


- Kovács Béla vagyok, 30 éves szakmai tapasztalattal rendelkezem a ###### területén.

Hr-es: De az önéletrajza szerint még csak 20 éves.

- Túlóráztam.


Garantáltan felvesznek, csak merd bejátszani :D

2019. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne érd be 80-90 ezerrel. A garantált bérminimumot csak meg fogod kapni. Én is így voltam. Tavaly decemberben végre felvettek dolgozni (nekem sem volt tapasztalatom). Azóta ott dolgozok. Egy ideig még maradok, aztán ha lesz jobb lehetőség,lépek. Nekem se túl magas a fizezésem, de valahol el kell kezdeni.
2019. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Manapság a pályakezdőkkel ott bsznak ki, ahol tudnak. Mindenkinek egyből mester kell, eszükbe se jut, hogy a legjobb mester is volt egyszer tanítvány.

Ilyenkor tényleg az a legjobb megoldás,ha bekamuzod, hogy van tapasztalatod, máskülönben mindenhol el fognak utasítani.

2019. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha 8 órás munkát keresel, akkor a "sima" minimálbér nettója is picit több, mint 100.000 Ft, a szakképzett bérminimun nettója pedig 130valahány ezer.
2019. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!