Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadság után rögtön felmondá...

Szabadság után rögtön felmondás? Szemét leszek?

Figyelt kérdés

Első munkahely, nem egy álommeló, de kellett valami. Igazából sok a stressz, emberekkel kell foglalkoznom, néha cigányokkal és sokszor emiatt is úgy érzem hogy elegem van és elszívja az életkedvem. Mióta itt dolgozom a hobbijaim sem végeztem egyáltalán, szerintem ez is egy jel.

Pár napja jöttem vissza szabadságról, kivettem mind amennyi járt mostanáig.

Viszont októberben indulnak képzések, amiket már régebb óta szerettem volna elvégezni de nem volt pénzem, alkalmam.

Ha felmondok most rögtön a két hetes szabadság után, szemét vagyok? Ez Csak azért érdekel, mert a környék kicsi, mindenki ismer mindenkit és nem szeretném ha a főnökök rosszat mondanának a hátam mögött rólam.(Nem nagy cég, ahol letolják az alkalmazottat, csak én vagyok felvéve ebbe a kisvállalkozasba)


2019. aug. 30. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondj fel, a kutyát sem fogja érdekelni, hogy szabadság után mondasz fel. Lehet, hogy szemétségnek tűnik, de ha nem szereted, ne csináld.
2019. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a szabadsághoz, úgy a felmondáshoz is törvényes jogod van. Arra figyelj, hogy jól fontold meg a dolgot, ne arra, hogy Pistike mit fog szólni.
2019. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pupusz ***** válasza:
Magaddal szemben szemétség, ha nem mondasz fel. Ők túlélik, a te időd viszont ketyeg. A felmondás egyébként sem szemétség részedről. Nem tetszik, eleged van, mást csinálnál, miért lenne szemétség? Ki róhatja ezt fel neked és miért, ki kötelezhet rá, hogy ne mondj fel? Nem tartozol nekik semmivel. Kitöltöd a felmondási idődet és kész. Ennyi. Ez még messze nem a szemétség kategória.
2019. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.A jelenlegi munkám miatt én is ugy érzem elveszítettem az érdeklődésemet azok a dolgok iránt amik érdekelnék.Nem ez vagyok.A stresszes körülmények is lefárasztanak.
2019. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kedvesek vagytok!

Abból gondoltam szemétségnek, hogy majd megkapom a hátam mögött hogy "biztos azért vette ki az egész szabadnapját, hogy utána itt hagyhasson" viszont az ilyesmit nem kellene felvennem. Igazatok van, csak az én drága időm pocsékolom itt el.

Ezek szerint más is elveszíti a lelkesedést a a szeretett dolgai iránt egy rossz közegben, azt hittem csak én fújom fel az ilyen dolgokat...:)

2019. aug. 31. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint szabadságom közepén mentem be felmondani. Kellett az a pár nap hogy lenyugodjak és megadja a végső löketett.

Ne érdekeljen ki mit mond, a lényeg hogy te megkönnyebbülj, ha pedig ehhez az kell hogy itt felmondj, akkor erre van szükséged :)

2019. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!