Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan álltok át éjszakai...

Hogyan álltok át éjszakai műszakról délelőttire?

Figyelt kérdés
Első három műszakos munkahelyem és nem tudok az átállással mit kezdeni. Van valakinek valami rutinja, praktikája arra, hogy hétfőn reggel legalább 6 óra alvás után induljon délelőttös műszakra egy éjszakai hét után?

2019. aug. 30. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg kell szokni. Én 5 évet folyamatos munkarendben dolgoztam(ez havi 2-3 24 órával járt) aztán az új helyemen egy év után váltottak ilyen munkarendre. Az elején kevesen voltunk és volt olyan hónapom, hogy 250 órát dolgoztam. Az elején volt, hogy délelőtt vagy délután ledoltem, de voltak olyan napok is, hogy nem igényeltem a reggeli alvást.


Ha szerencséd van, akkor van pár nap szünet az átallasra.

2019. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy, mert éjszaka után délután jön, nem véletlenül. Az 1-2 extrém kivétel esetén inkább kihagyok egy alvást, vagy csak 1-2 órát szundítok, hogy a következő lefekvéskor elég kimerült legyek ahhoz, hogy el tudjak aludni.
2019. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Délelőtt-délután-éjszaka... Tehát akkor meg lehet szokni? Több mint egy hónapja vagyok a cégnél és másodszorra megyek éjszakáról délelőttre. Szombaton reggel hazaérek és vasárnap már kéne feküdnöm 11kor, hogy meglegyen a 6 órám. Fogalmam sincs miért így van ütemezve. Hétfőn, kedden még 2-3 órákat aludtam csak, hibát hibára halmozva. Na mindegy... megpróbálom akkor kihúzni a szombatot alvás nélkül.

Az eddigi válaszokat pedig köszönöm!

2019. aug. 30. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én úgy, hogy két hét után otthagytam, és emberibb munkát kerestem 😀
2019. aug. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!