Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti tennétek/mondanátok valamit...

Ti tennétek/mondanátok valamit, ha kolléganőtök egy olyan pasival randizna, akinek barátnője van?

Figyelt kérdés
Egyik kolléganőm mondta, hogy elhívta egy srác (akit szintén ismerek) randira, csak még gondolkodik rajta, mert a srácnak van egy négy éves kapcsolata. Ez szerintem egyáltalán nem korrekt így a másik lánnyal szemben... de így hogy munkatársi viszonyban vagyok a csajjal szerintetek mondjam el a véleményemet neki, vagy hunyjak szemet az egész felett?
2019. aug. 30. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerint csak akkor kene h ha nem tudna masik norol. De igy legyen az o dontese mit csinal. Ha randizik vele, hat eleg csunya dolog, de jobb rahagyni.
2019. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felesleges beleszólni mások magánéletébe. Felnőtt emberek, intézzék maguknak.
2019. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaz. Köszönöm a válaszokat. Tudja, hogy mit csinál. A másik lánnyal meg azzal nem csinálnék jót, ha most lebeszélném erről a kolléganőmet, ha nem a kolléganőmmel csalja meg a srác, akkor meg fogja mással.
2019. aug. 30. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
nem érdekelne az ő dolga, de majd akkor se jöjjön sírva amikor mással randizik amikor vele van
2019. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked mi közöd az egészhez? Kérdezte a véleményedet, mikor elújságolta? Nem? Akkor mit handabandázol? Nem a te dolgod!
2019. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem foglalkozom a kollégáimmal
2019. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
...és a kolléganőd kit csal meg éppen azzal a sráccal??!
2019. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez még semmi, ha jól értem a másikkal is csak járogattak.

Nálunk két kolléga jött össze úgy, hogy a pasinak felesége és két gyereke van. Kb elejétől tudta az egész cég, látta rajtuk. Ugyanakkor volt családos program ahol tök ciki volt, hogy mindenki tudja, csak valószínűleg a feleség nem. Aztán később külön is költöztek, és akkor már legalább nem volt ez a fura helyzet.

2019. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit. A legjobb baratnom sem biralnam, itelnem, ki vagyok, Isten??
2023. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!