Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel szeretnék mondani a...

Fel szeretnék mondani a munkahelyemen. Hogy adjam elő?

Figyelt kérdés

Sokat adott nekem ez a melohely. Jok a főnökök ...viszonylag

Emberien állnak szinte mindenhez.. megértőek.. De már eluntam magát a munkát.

Hogy mondjam meg hogy vége. Nem akarok haraggal vagy "rossz szajizzel" távozni.


2019. aug. 30. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban jó a csapat és jól érzed magad, akkor első körben azt kellene megbeszélni a feletteseddel, hogy van-e a cégnél másik terület, feladat, amit át tudsz venni, cégen belül váltani. Akár tovább is képezheted magad.

Ha nincsen, akkor először nézz körbe, küldj önéletrajzokat, járj interjúkra és legyen olyan ajánlatod, amiért megéri váltani.

2019. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tavasszal léptettek elő de úgy érzem nem vagyok rá alkalmas. Több alkalommal jeleztem is ezt. Nem fogadják el. Ezert napi szinten vagyok lecseszve mert hibázok. Nem durván vonnak kérdőre mégis kellemetlen. Hogyne lenne az...

Miért nem értik meg hogy stresszel?

2019. aug. 30. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eldöntötted,hog elmész. Mondd el őszintén te már kinőtted ezt a munkát,másra vágysz. Megköszönöd az ott töltött időt és szépen távozol.
2019. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha nem abban a munkakörben kellene dolgoznod akkor maradnál? Akkor közöld ezt!
2019. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben én is voltam már. Olyan volt a csapat, főnökkel együtt, mint egy család. A mai napig tartom néhány volt kollegával a kapcsolatot.


A legjobb az lenne, ha megmondod, hogy mit érzel a munkahellyel kapcsoaltban (köszönöd, hogy tanítottak és hogy remek embereket ismerhettél meg mind munkatársként, mind emberként, illetve hogy nagyon sok pozitív tapasztalatot szereztél, amiért nagyon hálás vagy. + hogy sosem felejted el őket).


Én csak 7 hónapot dolgoztam egy ilyen társasággal, de utolsó napomon mégis kaptam mindenkitől egy apróságot és egy tortát, amit fent az ebédlőben meg is osztottam mindenkivel :)


Sajnos azóta sem volt még ilyen jó helyem, és már nem tudok visszamenni sem, mert betöltötték a korábbi pozícióm.


Ügyesen, légy őszinte, ha úgy érzed annak kell lenned!

2019. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezt is közöltem. De bíznak bennem annak ellenére hogy vétek ..

Tehát jó fejek. De már nem bírom ezt. Hétfőn megyek interjúra egy másik céghez. Fizetés és muszakbeosztas függő hogy vallalom-e

2019. aug. 30. 20:53
 7/12 A kérdező kommentje:
A baratokat nagyon sajnalnam..igazabol ez tart még ott.
2019. aug. 30. 20:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted. Én magam is ebben a cipőben jártam, 5 évet dolgoztam egy cégnél ahol elő is léptettek 1 évig csináltam az új munkakörömbe, nálam is jófej főnökök voltak, jó társaság meg minden, de én is beleuntam az egészbe. Nekem unalmas volt az a munka hosszú idő után beleuntam. Aztán nézegettem más állásokat, aztán mire egyre igent mondtam hogy vállalom akkor mentem leszámolni ott annyit mondtam hogy családi okok miatt haza kell költöznöm persze nem volt igaz, de én úgy voltam vele ez a legegyszerűbb indok az őszintét nem akartam megmondani mert ahogy őket ismertem tuti rábeszéltek volna hogy maradjak stb... Szóval ennyivel letudtam mondták hogy sajnálják de megértik hogy haza kell mennem és hogy onnan tényleg nehéz lenne bejárni 2 óra utazás csak oda esélytelen, mondták is hogy ha arról lenne szó kifizetnék az úti költséget tehát azért bepróbálkoztak de mondták hogy ha azt a 2 órát napi szinten csak oda nem vállalom be ami érthető akkor nem állnak az utamba, elengednek.

Persze nem volt igaz hogy haza kell mennem a szüleimhez, de a környéken sem vagyok mert 20 km-rel arrébb lévő városba vállaltam munkát, a lakásom meg közelebb volt ahol laktam szóval ez volt. A volt kollégáim tudják az igazat de nem árulkodtak.

2019. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hazudnék én is..De nem akarok..és nem is tudnám mit tálalják ki.
2019. aug. 30. 21:24
 10/12 Ramos ökle ***** válasza:

Főnök, váltani akarok, kell az új kihívás, az új munka, felvettek egy másik helyre, felmondok.

Ennyi.

2019. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!