Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti bevallalnatok 1 olyan...

Ti bevallalnatok 1 olyan munkát ami 12 órás és oda vissza összesen 4 órát kéne utazni?

Figyelt kérdés
A munka amúgy ülő munka szóval fizikailag nem fárasztó de szerintetek megéri így ? Busszal és vonattal járnek be csak félek attól is mivan h késik a vonat és este későn ott maradok vonat nélkül télen a hidegben..
2019. szept. 3. 15:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Én a 12 órás munkát akkor se vállalnám be ha itthon kéne dolgoznom...persze még 4 óra kocsiban rohadás, aztán marad 8 órám hogy aludjak és mehessek vissza cumizni.
2019. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Azt ne mond hogy közelebb nincs értelmesebb munka.
2019. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs.. 2 éve keresek melót
2019. szept. 3. 15:51
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem! 8 is sok.

Ha vállalod, akor jobban jársz, ha beköltözöl a munkahelyedre. Csak alvásra hazautazni felesleges. Legalább jól fizet?

2019. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%

Nem es nem.

8 ora, beleszamolt ebedidovel es max 20 perc utazas.

2019. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Ha nincs más, kénytelen lennékm
2019. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát elvagyok keseredve.. nem tudom h mennyire lehet ezt bírni de nagyon magam alatt vagyok már h 2 éve nincs munkám.. :/
2019. szept. 3. 15:56
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Dolgoztam így. Nem volt életem, gyakorlatilag nem is találkoztam a családommal. Folyamatosan fáradt, álmos, kimerült voltam, semmire nem volt időm és ràment az egészségemre is.

Ha kiszámolod, akkor nettó 8 órád lenne otthon két műszak között. Ez kb egy átlag alvás igény. És akkor még nem fürödtél, nem csináltál másnapra kaját, meg úgy egyáltalán semmit.

Fárasztó, kimerítő.

Ha 2 éve nem találsz munkát, akkor nem gondolkoztal költözésen? Akár külföldre?

2019. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem, és ha nincs más, inkább költöznék olyan helyre, ahol van.
2019. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok elköltözni mert a párom tart el és pénzem sem lenne elköltözni és nem is szeretnék a páromtól elmenni.. neki itt van lakása jól kereső állása, viszont én meg 2 éve nem találok mióta eljöttem az előző munkahelyemrol és persze nem esik jól h ő tart el meg amúgyis eléggé megvisel lelkileg h tényleg ennyire nem kellek sehova. Igen utólag lehet okos az ember h addig nem kellett volna elmenjek onnan ameddig nem találok.. de mikor felmondtam azt hittem hamar találni fogok mert az előző helyem is egyből össze jött.. sajnos azóta viszont valami átok szállt rám vagy nem tudom h sehova se kellek.. nem tudom ez a munkát is meddig bírnám hiszen itthon is azért megkell csinálni a házi munkát főzni a páromnak meg rendbe tenni a lakást..
2019. szept. 3. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!