Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elégedett valaki?

Baltaarcúu kérdése:

Elégedett valaki?

Figyelt kérdés

Fogott már ki valaki mostanában"jó" munkát?

Mondjuk hogy a szakmájában nem tudott elhelyezkedni,külföldre még nem ment ki,és talált magának egy "jó" helyet?Van hétvége,fizetés nagyjából jó,főnök nem egy nagypofájú barom,tehát úgy emberek is...?

Ha igen meséljetek...és hogy mit...



2019. szept. 5. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Félig a szakmámban vagyok, a fizetésemből megélek, a munka változó. Vannak jó és vannak ócska, hitvány napok is. A közvetlen főnökeimmel jóban vagyok, a kollégák zömével szintén. Azt nem mondanám, hogy minden süti. Van baj, bőven. Viszont több éve jól viselem és még kibírok itt egy kis időt, szóval cseppet sem mondanám rossznak a helyzetem. Egy kicsit több fizu azért jól esne.

Mi a célod ezzel a kérdéssel?

2019. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Önkéntesből létesítményi tűzoltó, jobb pénzért, mint a KATVÉD-eseknél lenne. Szeretem is, ez a hobbim, a szerelmem, az életem. És így meg is éri.
2019. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az eredeti szakmámban dolgozom, de egy tanfolyam elvégzése után bekerültem egy egész jó helyre. A fizu nem olyan szánalmas, ilyen fiatalon nem keresek olyan rosszul, magamat osztom be úgy ahogy akarom, 2 felettesem van, az egyik jófej, a másik meg tűrhető, a kollégák nagy részével kijövök.

Hátrány: -Emberekkel dolgozom, akik rettenet bunkóak és nagyképűek, semmibe vesznek és csicskásnak néznek.

-Nagy a felelősség, ha valamit elszúrok börtönbe is kerülhetek.

- 50-55 fok körüli hőmérsékletben dolgozom.

- 12 órázom, de abból félóra a kajaszünet, azon kívül wc-re sem szabad kimenni, enni is tilos.


De nagyjából tűrhető, nem vagyok elégedetlen.

2019. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én megfogtam az Isten lábát a munkámmal. :)

BP, nagy kulturális intézmény.


Előnyök:

- nincs egy perc túlóra se, ha nem akarsz maradni önként,

- nincs hétvégi meló (sőt, csomószor pl. hosszúhétvége előtt pénteken se kell jönni, stb.),

- rugalmas a munkaidő (az épület 7-19-ig van nyitva, ebbe a keretbe bele kell férni, de azon túl senkit nem érdekel, mikorra jársz dolgozni),

- értelmes keretek között szabadon kérhetünk home office-t (nem minden nap, de havi 1-2 nap belefér, ha van otthon elintéznivaló)

- a fizu nem egy lottónyeremény, de teljesen korrekt, picivel az országos átlagfizu felett,

- a főnök nagyon jó fej (bár keveset látjuk),

- a munkatársak is nagyon jó arcok,

- van egy csomó lehetőség (belföldi és külföldi konferenciák/workshopok, publikálási lehetőség, továbbképzések),

- használhatom, gyakorolhatom az angolom, hogy ne sorvadjon el

- és nagyon érdekes a munkám


Hátrányok (mert mindennek van azért):

- légkondi nélküli, kissé szocreál iroda

- a távolabbi munkatársak között, akikkel sokat kell tárgyalni, elég sok az idióta, fárasztó, veszekedős ember

- ha maradsz túlórázni, akkor felejtsd el, hogy kifizetik :DD

- néha valaki beleszrik a ventillátorba, akkor a mi dolgunk gyorsan elintézni az ügyet, hogy ne legyen baja belőle az intézménynek

- ha belegondolok, hogy x miniszter úr a közvetett távoli főnököm, akkor legszívesebben befeküdnék az asztal alá sírni


De összességében nagyon szeretem. :)

2019. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!