Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki vezető beosztásban dolgozi...

Aki vezető beosztásban dolgozik, annak mennyire kell példát mutatni az emberek felé?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
110%-ban
2019. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez belső erkölcsi iránytű kérdése.

Számomra fontos, hogy ésszerűen dolgozzunk, és alapszabályok le legyenek fektetve, ezekhez pedig 100%-ban tartom magam is, hisz én is alkalmazott vagyok aki a közös sikerért felel. Az őszinteség, nyíltság, tisztelet ugyanilyen kérem és adom dolgok.

Ez sokszor nem egyszerű, hisz ezek mellett egy főnöknek általában sok-sok szakmai teendője is van, és emellett kell a csapatával, beosztottjaival is foglalkoznia.


Persze láttam olyan főnököt is, aki más előtt szidta a csapatát, minden felelősséget rájuk tolt, előttük meg vagy a mártírt vagy a keménylegényt játszotta. Az ilyen nem való főnöknek.

2019. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az átkosban még azért is megrovást kaptam, mert egy szórakozóhelyen szalonspiccesen gitározva mulattam. Beosztásomhoz méltatlanul viselkedtem, szólt a fáma. Aki felnyomott, nálam magasabb pozícióban volt, ugyanott piált aznap este, csak ő merev részegen. :-))
2019. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szakmailag nagyon is, hozzáállásban, precízségben, önfejlesztésben. Magánemberileg más a helyzet, egy közös bulin a szalonspicc még nem rombol képet, aljas részegség már igen.
2019. szept. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -remete- ***** válasza:
Pontosan az előttem szólóknak igazat adva ezért nem vállalnék ilyen melót mert vagy 110% vagy sehogy. Semmiképpen nem akarnék olyan vezető lenni akire csak apozicíója miatt néznek fel és nem a szakmaisága az bereinek a megbecselűse miatt.
2019. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!