Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Szoktátok úgy érezni olyan a cégnél a hangulat, mintha az Argo c. filmben lennének?

Pl építőipari segédmunkásként segédmunkások között

szept. 11. 10:32  Privát üzenet  

A válasz

Én telektakarítással foglalkozom (épületbontás, favágás, bozótirtás).

Az embereim java börtönviselt, és hát... megvan a hangulat :)

Az egyik simán megcsinál mindent... a másik aggódik... a harmadik meg meghúzza a vállát.

Ebből aztán az lesz, hogy a csávó kivágja a szomszéd fáját, ráborítja a másik szomszéd házára, aztán elszívnak egy cigit, közben röhögnek, és megvárnak, hogy én majd vonóhoroggal lerángatom... aztán leb...szom őket, és leszedetem velük valahogy :)

De eszméletlen jó a hangulat, eszembe se jutna máshol, másokkal dolgozni, és nem mellesleg jól fizet :)

29/F vállalkozó

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 16. 09:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha több fiatalabb csaj 20-30 közöttiek, van "összezárva" egy munkahelyen ott máshol is van hogy elharapózik a hangulat?
Melyik helyen jobb diákként dolgozni, KFC-ben vagy Burger King-ben?
Hogyan szüntethetném meg a barátságomat egy munkatársammal úgy, hogy ne legyen kínos, feszült a hangulat, ne legyen harag, de mégse beszéljen hozzám többet?
Szoktatok-e a nyugdíjba vonuló kollégáknak ajándékozni?
Hogyan legyek pozitív, ha sok rossz történik a munkahelyen? Nem akarok panaszkodni
Nektek volt már olyan hogy dolgoztatok egy cégnél és olyan volt a hangulat hogy arra gondoltatok hogy másnap kijön a TEK?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!