Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan főnökről, aki a szomszédok és szolgáltatók által figyelteti az alkalmazottait?

Figyelt kérdés
Ezek a szomszédok pár hetente adnak jelentést rólatok, mint alkalmazott, a főnök pedig ezeket nem beszéli meg veletek, csak cselekszik a háttérben.

2019. szept. 11. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ilyen létezik. De ha mégis lenne, felnyomnám személyi jogok megsértéséért. Mivel semmi köze ahhoz, hogy mit csinálok a munkahelyemen kívül, ha azok a tevékenységek nem hatnak ki munkámra.
2019. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen nincs. Ezt hogyan találtad ki?
2019. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy eléggé mesébe illő a létezése. Az egy dolog, hogy a munkáltató tudja, hol laknak az alkalmazottak, ezt még értem is. De hogy mindegyikük szomszédjában talál olyan spiclit, aki használható jelentéseket ad (mondjuk hogy miről, azt elképzelni sem tudom), ezeket rendszeresen összegyűjti és értékeli, illetve a szolgáltatóktól is beszerzi az adatokat, ráadásul eközben nem bukik le, nem ütközik falakba, nem jelentik fel, nem vezetik félre fals adatokkal, mindennek tetejébe pedig ez az egész drága és időigényes elfoglaltság még meg is éri neki... Na, ezt nehezen hiszem el. Vannak munkakörök, amelyekben szükséges valamennyire kémkedni a dolgozó után, de ha a dolgozó észleli, hogy a munkáltató szaglászik utána, akkor amatőr a munkáltató. Ráadásul az ilyen munkakörök nagyon ritkák.
2019. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egymásról jelentünk a szomszéddal a másik munkahelyének. Jelentettem, hogy meg dugta a feleségem, ő meg azt , hogy ő is az enyémet.
2019. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az övét** sorry
2019. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első verziót kizártnak tartom.

Mégis mit tudna meg a szomszédoktól?

Így ebben a formában a másodikat is,dolgoztam ügyfélszolgálaton.Max.a zenei ízlésemről alkothat egy képet.

Azt még el tudom képzelni,hogy informatikailag ez valahogy valamennyire lehetséges.

2019. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: akkor egyszerűbb és sokkal olcsóbb ha egy kolléga által akarna rólad megtudni dolgokat,akit a bizalmadba fogadsz.
2019. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1esnek, 4esnek és 7esnek köszönöm szépen a válaszokat :).
2019. szept. 12. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!