Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyet válasszak így?

Milyen munkahelyet válasszak így?

Figyelt kérdés
Valami nyugis, nem túl leterhelőt szeretnék budapesten, sima betanított munkáról van szó. Még ilyen helyeken nem dolgoztam, ezért nem tudom egyiknél sem, hogy mire számítsak vagy hasonló.. Ha esetleg nem tetszik vagy bármi, azonnal fel lehet itt mondani? Vagy ezek hogy zajlanak?
2019. szept. 12. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában van próbaidő ami alatt fel lehet mondani. Szerintem valami adminisztratív munkát kéne
2019. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az milyen, vagy hogy szokták hírdetni? Nem értem miért tartok annyira ezektől az elvárástalan munkáktól amúgy..
2019. szept. 12. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Betanítottként mész valahova ott neked nyugtod nem lesz 😂

El ne hidd naívan, hogy kényelmes melód lesz 0 tudással hirdetett helyeken.


S általában nem pár fős kiscsapat tagja leszel.


Most léptél ki nemrég suliból?

2019. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem betanított melót végzem, el kellett végezni hozzá két tanfolyamot(Igen, van ezen kívül szakmàm+érettségim is, és még jelenleg is tanulok, szóval nem kérek leszóló privàtot), de bárki el tudja végezni, amit csinálok. Egész nyugis, a kollégák jók, fiatal csapat, fiatal jófej felettesek. Sokat kell bent lenni 10-14 óra, de szeretem.

Javaslom te is végezz el valami piackèpes szakmàt és helyezkedj el benne. Mondjuk én az eredeti szakmàmban soha nem fogok dolgozni, megígèrtem magamnak, mondjuk nem is túl piackèpes, szóval gond nincs.

2019. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szakiskolába jártam, de nem tudtam mit akarok, aztán dolgozgattam kisebb helyeken, nem gyárakban meg nagy cégeknél.. Esti-ben akarok érettségizni, és mellé kellene valami munkahely sürgősen, de sajnos nem találok értelmeset ami nem meglepő.. Egy esti árufeltöltő talán megfelelő lenne, de most azt sem találok.. :D
2019. szept. 12. 15:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Valamiben muszáj leszek szenvedni addig sajnos..
2019. szept. 12. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen. Nálunk a titkárságon kb az alapfokú német az elvárás, és bőven van napi másfél órájuk traccspartizni. Mondjuk felvétel nincs, kifogni meg nehéz.
2019. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!