Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet cigarettától...

Hogyan lehet cigarettától büdös erősen dohányzó kolléga mellett rosszullét nélkül dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Meg kell tartani a 10 lépés távot tőle.
2019. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ennél közelebb vannak az asztalok.
2019. szept. 12. 15:25
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg a dohányzóhelyek a szabadban vannak kijelölve. Ha az illető nagyon bűzlik, az azt jelenti, hogy zárt térben gyújt rá rendszeresen, tehát esélyesen tilosban. Elvileg tudsz emiatt panaszt tenni.
2019. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A munkahelyen nem gyújt rá zárt helyen, otthon lehet, de abba meg nem szólhatunk bele. Hacsak nem az a probléma, hogy a dohányzóhely nem elég nyitott az épületen kívül, egy tetővel fedett teraszos rész, ami csak egyik oldalról teljesen nyitott a szabad tér felé, egyik oldalról az épület fala, 2 oldalról pedig kerítés határolja, de azok mellett is épület illetve tömött növényzet van. Lehetséges, hogy még ennél is távolabb kellene helyezni a dohányzót?
2019. szept. 12. 15:30
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Próbálj meg felállítani egy ventilátort, ami felé fúj. Talán elviszi a szagot is.
2019. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.

Kollégám mindig kimegy a kijelölt szabadtéri dohányzóba cigizni, de ettől még förtelmesen büdös utána. :(

Most még istenes, egész nap ki van tárva az ablak, de télire jó lenne valami megoldást találni...

2019. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nálunk még az ablak miatt is vita van, mert van, akit zavar a huzat, ajtók nincsenek, a légkondi nem biztosít elegendő friss levegőt, ráadásul a cigibűzt nem viszi ki. De együtt kell dolgoznunk, azt mégsem mondhatom, hogy büdös.
2019. szept. 12. 18:21
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Keress valódi problémákat. Én amikor nem dohányoztam nem volt hányingerem attól hogy más cigiszagú volt, kb két percig érzed amég bejön a szobába.


Az irodában ahol dolgoztam 10ből 7 ember kb nem dohányzott és nagyon jóban voltam velük, soha egyik nem siránkozott emiatt egy pillanatra sem.


Tehát veled van a probléma, azt is megmondom, mi: belelovallod magad hogy utálod a dohányzást, emiatt hányingered van az amúgy hamar elillanó és nem is kifejezetten hányásra sarkalló füstszagtól.

Megoldás: tolerancia különböző szokásokat művelő embertársak felé, munkára koncentrálás.

2019. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szuper lenne, ha ez csak bebeszélés lenne, akkor nem lennének allergia szerű tüneteim.
2019. szept. 21. 18:31
 10/13 A kérdező kommentje:

Sorolom:

könnyezés, viszkető, égő szem, tüsszögés


És igencsak émelyítő, amikor a cigiszag és az izzadtságszag keveredik.

2019. szept. 21. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!