Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztál már olyan helyen,...

Dolgoztál már olyan helyen, ahol részeg volt a főnök/kolléga?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy bírtad? Piszkáltak, kötözködtek veled, mikor ittak? Egyáltalán rendszeres volt, hogy be vannak rúgva? Meddig maradtál azon a helyen?
2019. szept. 13. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Az igazgató szeretett inni.
2019. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Kolléga (nyugdíj előtt két évvel volt), a fiókban rejtegette a jägeres üveget, napközben néha meghúzta. Nem kötözködött, inkább vigyorgósabb, beszédesebb lett tőle. Nem voltunk rosszban vele ennek ellenére, ő jófej volt velünk így sosem dobtuk fel, meghát nem a mi problémánk volt. Balesetet nem tudott mivel csinálni, annyira sosem volt bebaszcsizva. Nem volt rendszeres, hogy igyon.

Én előbb eljöttem onnan, mint ő.

2019. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pár éve egy laza családias üzemben dolgoztam. A munkatársaim fele velem egykoru fiatal a másik fele 50 év körüli alkoholista. A műszakvezető is és a többi öreg is szokott inni munka közben, részegnek csak 1et láttam, nem volt vele se bajom csak dölöngélt és nem tudta vagy nem is akarta a munkáját végezni. Mi meg hangosan beszélve elsétáltunk mellette azt beszélve hogy most jövünk a szondázásról és milyen szerencse hogy ma nem ittunk. A piás úgy megijedt hogy ő is sorra kerül hogy hazament hasmenésre hivatkozva :) nálunk senki nem kötözködött csak a fiatalok az iszákosokat szekálták. Attól hogy valaki iszik, nem kötelező bunkónak aggresszivnek lennie, csak nem munkahelyen kéne inni
2019. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
47%
Igen, diákmelóztam egy kisebb gyárban, ahol az egyik munkás fickó rendszeresen részegen járt be, illetve volt hogy munkaidőben eltűnt pár órára, kiszökött a sarki kocsmába. Néha a gyárig sem jutott el, hanem beborult az árokba valamelyik kanyarban. Ezen kívül amikor ügyfélszolgálatos voltam, az egyik kolléga srác járt be alkoholgőzösen vagy épp atom másnaposan. Amíg ki nem rúgták.
2019. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 szonda??? És ezt te munkahelynek hívod?? Inkább börtön.. Ezt miért tűritek? Jogaitok nektek is vannak, mégis csak emberek vagytok..
2019. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy húsüzemben ittasan dolgozni életveszélyes nem gondolod? Amúgy csak 1szer volt szondázás, de nem gondolod hogy az ivást kéne abbahagyni munkaidőben háborgás helyett emberi jogokra hivatkozva?
2019. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem bántott senkit sem, volt egyfajta stílusa, ami ott, abban a közegben elfogadható volt. Szünetben ment a piálás. Rendszeres volt a piálása. Maradtam sokáig.
2019. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem mennék ittasan dolgozni, nem is szoktam inni, de ettől függetlenül mi jogn szondáztatnak meg?? Bár az is igaz, olyan munkahelyre se mennék, ahol szonda a módi... nalunk van kolléga, akiről onnan tudom hogy ivott, hogy jókedvű, dudorászik. Mert egyébként egy morgó, rosszkedvű alak.
2019. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Mondjuk olyan jogon, hogy furcsán viselkedik az illető, esetleg hibát hibára halmoz. Ez teljesen normális, de amúgy konkrét ok nélkül, rutinszerűen is szondáztathatnak. Közmunkában dolgozva is csak úgy random megjelentek, ahol épp dolgoztunk. Mivelhogy ott elég gyakran fordultak meg alkoholisták. És néha bizony be is lilult a szonda.
2021. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!