Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kaphatok álláskeresői járuléko...

Csakegysajt95 kérdése:

Kaphatok álláskeresői járulékot? További lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az OKJ tanfolyamhoz meg kell csinálnom a 400 óra gyakorlatot decemberig. Már is elég későn van ezért muszáj vagyok a jelenlegi munkahelyemről kilépni. 2018 júliusban kezdtem dolgozni és szeptember végén fogok kilépni. Félretett pénzem épp csak kevés van hogy talán átvészeljem ezt az időszakot, muszáj lenne valami bevétel, 4 hónapig nem januárig semmiképpen nem tudnék munkába állni újra.. addig viszont nem tudom, jogosult vagyok e erre az ellátásra vagy sem? Azt olvastam hogy az elmúlt 3 évben kell lennie 360 munkanapnak. Na de nekem ez különböző munkahelyeken jött össze úgyhogy nem tudom az számít e? Mert egyszer váltottam munkahelyet tavaly márciusban léptem ki valahonnan, költözés miatt. Így az nem számít már bele, igaz? Akkor viszont amíg nem léptem be júliusban erre a mostani munkahelyemre már éltem ezzel a lehetőséggel és akkor ugye nem volt gond de akkor bőven megvolt a 360 nap ledolgozott napom. Segítségem nem nagyon van és amúgy sem szeretek kéregetni. Akkor inkább hagyom annyiban, még a bérlet is havonta 30 ezer lenne feljárni Budapestre. Mit tegyek?

Szerintetek kapok valamennyi támogatást?



2019. szept. 14. 08:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!