Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az otthon dolgozó fordítók...

Az otthon dolgozó fordítók átlagban mennyit keresnek? (angol nyelvtudás)

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm 400-450-et kap egy cégnél. Ez megszokott?
2019. szept. 15. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2019. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megszokott, nekem egy ismerősöm dolgozik és ő ennél lényegesen kevesebbet "visz haza" (kb. felét, harmadát) pedig ő még más nyelveket is ismer.


Nyilván ha nagyon jó vagy meg bejáratott megrendelőid vannak akkor lehet jól keresni vele de ha cégekhez dolgozol be akkor egy olyan nyelvtudásért ami kb. minden negyedik ember birtokában van nem fognak neked több ezres órabért fizetni. Amit meg szoftverekkel lehet fordítani azt nem fogják neked odaadni így meg nem tudsz annyit fordítani, hogy a 400-450 ezer reális legyen.

2019. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vree ***** válasza:

Fordítóként nagyon jól tudsz keresni. Egy német-angollal, amit Mo.-n elég könnyű megszerezni, pl. nagyon jó vagy, különösen ha szaknyelvekre (pl. üzleti, műszaki, jogi stb.) specializációd is van. Ha csakis angol-magyart tudsz, arra viszont magas a jelentkezőszám. Nem lehetetlen , de szerintem ott a cégek többsége jóval alacsonyabb ajánlatokkal próbálkozik, ha tud. Rajtad múlik, milyen ügyes vagy.

Mindenesetre én hihetőnek tartom az ismerősöd fizetését.

2019. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
brutto vagy netto?
2019. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!