Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinaljak a kollegammal?

Mit csinaljak a kollegammal?

Figyelt kérdés
Roviden annyit rola,hogy hajlektalan,amivel nem is lenne baj,mert nagyon sajnaltuk az elejen, azt mondta szeretne alberletre felre rakni, havi netto 250et keres,3 honapja itt van es nem vett ki most sem alberletet,allandoan budosen es pia szaguan jon be dolgozni,este nem tudom hol maszkal de napkozben vagy 5szor ra kell szolni,hogy ne aludjon el ulve es ne en vegezzem az o munkajat is..igazabol ennyi lenne a gond,hogy a munkajat sem vegzi el mert elalszik allandoan,es ha nagyon akarna vett volna ki alberletet 3 honap alatt,mivel se autoja,se lakasa kb csak a kajara koltott,de nem is nagyon akar tenni ellene,akkor szerintem nem piara koltene..Mar sokszor szoltunk neki,mondtak hogy egy dobasa van meg,de nem tudom,hogy szoljak e a fonoknek,hogy ugyanugy en vegzem helyette a munkat,mert ha igen biztos kirugjak de hajlektalan marad,es reszben miattam,viszont azt sem akarom,hogy egesz hatralevo eletemben en dolgozzak helyette is es viseljem el a szagat egesz nap

2019. szept. 19. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Már az fura, hogy felvett a főnököd egy hajléktalant.

Tisztelet a kivételnek, de a hajléktalanok többségének alkohol problémái vannak, vagy szellemileg visszamaradottak.

Mit dolgoztok?

2019. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

3 hónap alatt nem sikerült neki megváltozni, sajnos nem is fog, maximum nagyon sok segítséggel lehet hogy meg tudna,ehez be kell mennie önként alkohol elvonóra, gondolom ez nagyban szerepet játszik.

Mit tudnál csinálni?

1.Segítesz neki ami hosszadalmas és idő igényes,mindenben ha nagyon sajnálod, munkán kívül is.

2.Szólsz a főnöknek hogy mi a gond? Majd ő intézkedik.

3.Tűröd és helyette dolgozol.


Ez csak rajtad áll.


Nem akarok tolakodó lenni de mindenképpen be kéne vonulnia alkohol elvonóra,ami mellet nem nagyon lehet dolgozni szerintem, szóval ha lenne üresedés én szívesen mennék oda dolgozni.

2019. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
kúl sztori bró
2019. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nettó 250-et keres? Hol keres ennyit egy állandó lakcímmel nem rendelkező, pia szagú hajléktalan?

Bocs, de kicsit sántít a sztori.

2019. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Véletlen nem az apósomról van szó? Ugyanilyen. Ő mondjuk csak félig hajlesz, munkásszállón lakik, nem lenne hova hazamennie. De minden stimmel róla amit leírtál.
2019. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mar elkezdodott az iskola... Magyarorszagon legalis munkavak nem keres 250 nettot egy hajlektalan.
2019. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van bejelentett lakcime,de termeszetesen nem lakik ott, oda szol ahol a volt felesegevel laktak,ennyire nem masztam bele az eletebe,de ezt mondta..
2019. szept. 19. 15:30
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy keres ennyit, hogy biztonsagi őrök vsgyunk,tehát alapból sem kéne megszakadni a melóban,de arra sem képes,hogy napkozben ne aludjon el,amikor járnak be a főnökök is meg a munkások is,ezen kívül csekkolni sem jár, allandoan fel kell ebreszteni, en diszpecser vagyok,a kamerat kezelem,felvetelt irok ki rendoroknek ha kell,segitek napkozben a karbantartonak,tuzjelzot kezelem,stb,es 850es oraberben vagyunk,havonta van kb 288 oraja, 244 ezer igy keres ennyit..
2019. szept. 19. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze egy hajléktalant felvesznek biztonsàgi ôrnek. Nagyon hihetô.
2019. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amugy nem erdekel hogy elhiszed e vagy nem XD
2019. szept. 19. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!