Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt a fajta provokációt...

Ezt a fajta provokációt hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Az olyan emberekre gondolok, aki tudatosan, kaján álmosollyal a képén beleáll az emberbe valamivel, aztán hozzáteszi, hogy csak poén volt, ne vedd komolyan. Majd odafordul máshoz, hogy "látod milyen sértődékeny?" Védhetetlennek érzem magam ebben a helyzetben. És pontosan tudom, hogy az illető szándékosan provokál, tudatosan sérteget. Ha beleállok, sértődékeny vagyok, ha hagyom akkor is vesztes helyzet. Mit lehet tenni az ilyen aljas, sunyi, gátlástalan emberekkel? Az egészben az a nehéz, hogy aljas képmutató, és nem áll bele egyenesen a konfliktusba. Mit tennétek ilyen esetben?
2019. szept. 19. 15:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A másik véglet, amikor szintén ezt játszotta, keményen rászóltam, agresszívan beleálltam az emberbe, olyankor meg elkezdett nyalni, de olyan szinten, hogy már zavaró volt. Teljesen idegen ez a fajta viselkedés számomra.. Provokál, sérteget, nyalizik... Milyen jellem az ilyen?
2019. szept. 19. 16:00
 2/14 anonim ***** válasza:
Te is ugyanezt csinálod vele.
2019. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mármint mit?
2019. szept. 19. 16:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Mondasz neki valami durván sértőt, és rögtön hozzáteszed, hogy ne szívja mellre, csak poén volt. És odafordulni a másikhoz, hogy lám, milyen sértődékeny a kisasszony.
2019. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Épp ez a lényeg, hogy soha semmivel nem provokáltam. Adott esetben még segítettem is ennek az embernek, épp ezért nem tudom hova tenni az ilyen viselkedést.
2019. szept. 19. 16:06
 6/14 anonim válasza:
100%
A második kommentelő azt szeretné mondani, hogy úgy kezeld ezt a kollégád, hogy tükrözd a továbbiakban az ő viselkedését irányodba. Akkor gondolom magába néz.
2019. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De miért csinálja ezt valaki?
2019. szept. 19. 16:16
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"De miért csinálja ezt valaki?"


Kompenzál.Szar az élete/csalja az asszony/nem áll fel neki/stb.Ezeregy hülye oka lehet,aminek semmi köze hozzád.Belőled csak energiát akar nyerni.Látja,hogy rosszul esik neked,és ettől jobban érzi magát.

2019. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De egyáltalán hogy kerülsz kapcsolatba egy ilyen emberrel? Akin látod h gázos azzal alapból tartani kell a távolságot. És akkor nincs is ilyen probléma.
2019. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen egy kolléga
2019. szept. 19. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!