Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálnak emiatt a kollégák?

Miért utálnak emiatt a kollégák?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a főnökömmel. Szerintem ez a mi dolgunk, de valamiért ez másoknak is nyilvánvaló. Azóta megutáltak a közvetlen kolléganőim, de mások is összesúgnak a hátam mögött emiatt. Kérdésem az lenne, miért kell emiatt utálni valakit? Szabad emberek vagyunk mindketten, nem ártunk ezzel senkinek, miért kell másoknak amiatt ítélkezni, ami nem is rájuk tartozik? Nem egy olyan kollégát tudnék mondani, aki csalja a férjét/feleségét és még büszke is rá, csak engem nem érdekel mert az ő élete. Mit lehet tenni, ha ilyenek? Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy kezelte ezt?

L/23


2019. szept. 19. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert így a főnök nem tud objektív lenni. Nem cseszi le a párját, míg a többieket minden gond nélkül.

Illetve azt hiszik, hogy emiatt kivételezik veled, ami lássuk be igaz is.

2019. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem a csodálkozásod okát. Ha azt kérdezted volna régebben itt, hogy meg fognak-e utálni ha összejövök a főnökkel mindenki megmondta volna, hogy igen.
2019. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj azzal ha együtt vagytok, ti dolgotok. De biztosan van oka a sugdolózásnak, nem lehet, hogy veled kivételezik? Nekem se tetszene, ha lenne egy "üdvöske" akit nem csesznek le semmiért.
2019. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyit szoktam csinálni, hogy munka közben a helyemen kávézok, amiért egyébként szólnak, mert csak szünetben az étkezőben engedélyezett. De ennyi, emiatt utálni kéne valakit?
2019. szept. 19. 17:42
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Az én munkahelyemről ki rúgták volna mind a kettőtöket. Egy vezetőnek etikátlan összejönni a beosztottjával.
2019. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
munkahelyen mindenki utál mindenkit.
2019. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt ő a cégvezető, nincs ki őt kirúgja. Felette a tulajdonos van, de ők jó barátok és nem érdekli a dolog.
2019. szept. 19. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves a főnököd?
2019. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
34.
2019. szept. 19. 17:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz, hogy 23 évesen nincs annyi eszed, hogy ne kavarj a főnökkel. Ha szakítotok, akkor szerinted mi fog történni a munkahelyeddel?

Biztos, hogy kivételezik veled a munkahelyen. Csak neked fel se tűnik. A többiek pedig azért kerülnek el, mert nem akarnak veled beszélgetni, mert minden eljut a fönökhöz.

2019. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!