Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek azok, akik egy...

Szerintetek azok, akik egy irodában dolgoznak, valóban jól érzik magukat?

Figyelt kérdés
Budapesten gyakran járok egy hely mellett, ahol nagy irodaházak vannak, mindig lent cigiznek az öltönyös emberek. Belegondolok hogy nekik ez az életük, bejönnek egy irodába, reggeltől estig a számítógép előtt ülnek, aztán hazamennek. Lehet keresnek akár milliókat is havonta, de valóban boldogok ettől? Vagy ez a hobbijuk is egyben?
2019. szept. 19. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Sokan öngyilkosok is lesznek közülük.
2019. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert aki eladóként, vagy egy gyárban gyűri a napokat és még szarul is keres az nagyon boldog szerinted?
2019. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem, mert a pénz nem boldogít. Egy kukás ezerszer boldogabbak mint ők.
2019. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy kivel vagy összezárva, ha egy megkeseredett vénlánnyal, akkor az könnyen áskálódik ellened.
2019. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Én irodában dolgozom és semmi rossz nincs benne. Nem vagyunk a székünkhöz szögezve 😄 nem ülünk folyamatosan 8 órán keresztül. Szeretem is a munkámat, érdekes, változatos.
2019. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Te mit dolgozol kedves kérdező?
2019. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kórházban dolgozom a legtöbbet.
2019. szept. 19. 18:42
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, aki élvezi, meg egy csomóan szerintem ebbe nem is gondolnak bele ennyire drasztikusan. Ha normálisak a főnökök, jó a társaság is és jól is keresnek az tudja ellensúlyozni ám. Mindenesetre én nem tudnék elképzelni magamnak ilyen munkahelyet, más beállitottságú vagyok.
2019. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Iroda és iroda között is van különbség. Nem mindegy hogy tök egyedül ülsz a recepción egész nap és vághatod a jópofát ha vendég jön. Vagy egy back officeban vagy és fél napon át ökörködsz a többiekkel.


Az is sokat számít mit teszel, mit csinálsz, mennyire szereted.

2019. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is irodában dolgozom. Nagyon jó a hangulat. Naponta kb 4-5 órát idegenekkel beszélgetek telefonon, de pont ezért nagyon változatos a munkám.

Mi sem vagyunk a székünkhöz láncolva. Van az irodai pihenőben csocsó, pingpong asztal, ott le lehet lazulni egy problémás hívás után is akár.

2019. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!