Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is a felmondási idő...

Nektek is a felmondási idő alatt dőlt minden sz@r a nyakatokba?

Figyelt kérdés

Mert én jelenleg a felmondási időmet töltöm és nem csak baromira nem akarok már itt lenni, de minden rossz most ér engem. Tapló kollégák, szívatások, konfliktusok, viták, sokat hibázok, amikor pl. felidegesítenek és olyankor nagyon figyelmetlen vagyok.

Még több mint egy hét van a felmondási időmből, szeptember 30-ig és egyszerűen rettegek hogy mi minden fog még történni.

Táppénzre nem akarom kiíratni magam, mert kell a pénz.



2019. szept. 19. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt már velem ilyen, utolsó héten vesztem össze a főnökkel. Egész felmondási idő alatt szívatott, mert nem tetszett neki, hogy elmegyek.

Kérdező, ezt már bírd ki valahogy. Jutalom sör, jutalom csoki, jutalom cigi, vagy éppen mi a szenvedélyed :D

Kitartás!

2019. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sebész vagy, akkor ejtsd le az egészet.

Már fél lábbal kint vagy onnan. Utána már kit érdekel, hogy mi van ott.

2019. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vendéglátás. Most hagyom itt végleg. Még tanulok mellette. De ez a harmadik évem a vendéglátásban, soha többet!!!!

Még jövök holnap meg szombaton este 6-tól hajnali 2-ig. Jövőhéten meg három napot, abból két napot 16-tól 24 óráig, egy napot 14-től 24 óráig.

És mennyit keresek? 104 ezer Forintot, de már írtam ki kérdést pár napja, aki olvasta, az tudja...

2019. szept. 19. 19:19
 4/6 A kérdező kommentje:

Jutalom? Vasárnap megyünk színházba, az erőt ad kicsit, mert a kedvenc szórakozásom.

Hát meg lehet bemegyek sétálni Pesten egyet, mert végre nincs hőség de túl hideg sincs.



Egyébként, 20/fiú

2019. szept. 19. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

"És mennyit keresek? 104 ezer Forintot, de már írtam ki kérdést pár napja, aki olvasta, az tudja..."


De ezt miért csináltad eddig?

2019. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért, mert eddig valahogy ki tudtam jönni belőle, nagymamámmal élek, letettem a rezsire havi 30 ezret és a többit magamra költöttem, plusz borravaló de arra nem lehet alapozni. Borravalóra pl. nem ad a bank hitelt.

Ez az egyik. A másik meg sajnos olyan típus vagyok, hogy félek a változástól. De itt volt a vége.

2019. szept. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!