Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket is "oltott már be" a...

Titeket is "oltott már be" a főnökötök?

Figyelt kérdés
Engem tegnap alázott meg sokak előtt, hogy miért nem vigyorgok állandóan meg nevetgélek mint ő....úgy, hogy egy hete vagyok ott és k**ra nem ismer, hogy mikor miért milyen a kedvem. Szivem szerint otthagynám már most, mert ez biztos csak,roszabb lesz,csak jobb gyakornoki helyet nem igazán találnék, már ami a fizut illeti.
2019. szept. 21. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem teljesen mindegy, milyen munkakörröl van szó, de a magánügyeid nem tartoznak a munkahelyre, munkatársakra, esetleges ügyfelekre.

Ezért elvárható,. hogy barátságos arckifejezéssel dolgozz, márcsak azért is, mert a negatív arckifejezés a többiekre is rossz hatással van.

Szóval a fönöknek igaza van, munkahelyen fegyelmezd kicsit magad!

2019. szept. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ne keverd a munkát a magánéleteddel! A melóban rakd le az otthoni dolgokat, otthon meg rakd le a melós ügyeket! Nem kell vigyorogni, mint a tejbetök, de normálisnak lenni igen.
2019. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem azt írta a kérdező, hogy goromba fejet vágott. Csak nem vigyorgott mint a tejbetök állandóan. Szerintem ilyenkor ki kell állni magadért. Kérdezd meg, hogy benne van-e a munkaköri leírásodban az állandó jókedv, mert te úgy tudod, hogy nincs.
2019. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vágtam goromba fejet, hanem egyszerűen nem mosolyogtam, mint ahogy az emberek 90%-a sem, amikor épp ül a gép előtt és koncentrál a munkára.
2019. szept. 21. 10:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a főnököt. Ha tovább csinálja,akkor mondd azt neki hogy "Bocs,hogy nem vagyok tejbetök,hogy folyamatosan vigyorogjak.".
2019. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ide figyelj küld el ezt a maflat a jó édes kuva édes anyaval együtt a halál far kara zsokenak legkozeleb. Rants fel egy asztalt mindenestül majd hagyd ott őket a picskuba
2019. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, napi háromszàzszor szól be. Legutóbb amikor kijöttem az öltözőből amint kiléptem beszólt, hogy "Látom nem mindenek megy a köszönés." Pedig neki külön szoktam köszönni amikor már a recepcióra belèpek reggel. :D

Aztán nyitás előtt 2 perccel még gyorsan elszaladtam a vízèrt és akkor is beszólt valamit. De akár hanyszor talalkozom vele annyiszor szól be, ha valamit kérdezek akkor annyit mond, hogy "Kérdezd meg a kollègàdat/majd a kollègàd megmutatja", zárás előtt 5 perccel még kitalál értelmetlen feladatokat, teljesen idiótànak titulàl, csak facen tud zaklatni, hogy xy időpontban menjek be, mert épp most mondtàk le, utál engem, de nem tud meghatni. Másik főnökömmel jól kijövök. :D

2019. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!